Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fogantatástól számítva...

A fogantatástól számítva mennyi idő múlva jelentkezhetnek a tünetek? Elsősorban a reggeli rosszullét. Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Múlt hét szerdán történt az aktus (megszakításos védekezés volt, nem terveztünk még babát), ma reggel pedig kínzó szédülésre ébredtem, ötpercenként rogytam az ágyra, aztán kétszer is hánytam (csak folyadékot), utána wc-re is mentem... Most egy picit jobban vagyok, de az émelygés még megvan. Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok? Vagy lehet szimplán valami étel miatt is?

2013. aug. 26. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Az elmaradt menzesz után jelennek meg általában a tünetek. Mikor kellene megjönnie? Ha még menzesz előtt vagy bőven, akkor ezek nem a terhesség tünetei. Ha pont a ciklusod közepén voltatok együtt, akkor tünettől függetlenül is teherbe eshettél. Amúgy ha ìgy "védekeztek", biztos, hogy hamar összejön a baba .:-)
2013. aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én akkor produkáltam ilyen tüneteket, amikor nagyon teherbe akartam esni. amiről olvastam, azt én biztos tapasztaltam is, persze nem lett akkor még baba. aztán amikor letettem róla, nem stresszeltem rá, akkor összejött. és a mensi elmaradása körül jöttek az első tünetek. nem volt étvágyam és egész nap tudtam volna aludni, hányinger, stb...szerintem nálad picit koraiak lennének még a tünetek.
2013. aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

MIndhárom gyerekemmel az esedékes vérzés előtt pár nappal már émelyegtem.

Második gyerekemmel az aktus utáni 9. napon éreztem ezt, ezért másnap ebéd után teszteltem is, erős pozitívat.

De ez nem törvényszerű, nekem nagyon érzékeny a szervezetem, sajnos utána az erős hányinger majd félidőig ki is tartott, szóval nem egy élmény ebből a szempontból, szívesen cseréltem volna, hogy csak később derül ki... :o)


Igazat adok azoknak, akik azt mondják, hogy a kimaradt vérzés után tesztelj.

2013. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja, a múlt szerda túl közel van tényleg. Ez inkább egy vírus lehet.

3-as

2013. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a nemvárt előtt egy-két nappal már volt enyhe émelygés, ami később átment durva hányingerbe A nemvárt napján erős pozitívat teszteltem, nem is a reggeli első pisiből... A rosszullét (néha hányás, inkább csak öklendezés) a 11. hétig tartott.

38 hkm

2013. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem hetekkel később. 6 hetesen már nagyon rossz volt a közérzetem, s 7 hetesen elkezdődtek a napi egyszeri vagy többszöri hányások.

tehát fogantatástól számítva kb. 4 hét múlva.

38 hkm

2013. aug. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 meerkat9 válasza:
A baratnom, aki nagyon szeretett volna mar teherbe esni, neki volt ilyen, hogy egybol aktus utan rosszul lett, meg ilyenek. De egyebkent izgalomtol, idegessegtol is lehet szerintem.
2013. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2013. aug. 27. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!