Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mindig kell a rugi alá body-t?

Mindig kell a rugi alá body-t?

Figyelt kérdés

védőnéni és anyukák is azt mondják, a rugi alá kell a body... az érdekelne, ez miért fontos ez - persze a hideg miatt oké, csak az a baj, hogy a kisbabóm jó pufi, és minden kaksinál kijön a pelusból a hátáig a kaksi, ezért napjában 3-4x is öltöztethetem át, de szegény kisfiam már nagyon kezd nyűglődni, mikor már napjában harmadszorra öltöztetem át...

van olyan body-m ami oldalt zipzáros, ami műanyag ráadásul, az tök kényelmes magában is... pl. ez mehet rá a kis hurkás testére body nélkül? :)

köszönöm a hozzászólásokat előre is! :)


2013. szept. 13. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is mindig adtam alá. És a környezetemben is mindenki.

Sokkal jobb úgy nekik.

Amúgy meg ilyen esetben ha ennyire hurkás, akkor adj rá nagyobb body-t. Vagy nem megfelelő a pelenka.

Azért olyan nincs, hogy mindig kijön. Szerintem akkor ott tényleg vagy a pelenka vagy a body nem jó.

2013. szept. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hogyha kifolyik a kaka a pelusból vegyél egy számmal nagyobbat! nálunk is az volt a gond.
2013. szept. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

61 centi, 7 kiló

3-as / Midi (4-9 kg) pampers vagy babylove-os pelust kap a kis popsijára

68-as rugi és body-k vannak rajta pedig...

talán sokat "ül" a karomon, vagyis kézben van, vagy hanyatt fekszik, ezért is van baleset...

azért próbáljam a 9 kiló feletti méretet, vagy esetleg más pelus-típust? (lehet, megnézem, van-e kérdés e témában, hátha rájövök, hol a gond) :)

köszönöm :)

2013. szept. 13. 11:16
 4/12 A kérdező kommentje:

megvan: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

--------------------------------

no, de akkor legyen mindig body a rugi alatt? :) van, aki ettől eltér? ki tud magyarázatot adni, hogy miért kell a body alá (azon kívül, hogy melegebb neki) köszi :)

--------------------------------

2013. szept. 13. 11:31
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

te veszel bugyit és melltartót/trikót,ha felöltözöl reggel?Na,ezért kell nekik is a body,alsónemű..Én volt,h nem adtam rá,de csak nyáron dögmelegben,éjszaka

Amúgy szerintem is nagyobb pelusra van szükségetek,nekem vékonyka volt a lányom,de szerintem mi is 4-es pelust adtunk már rá ennyi kilósan...(pamperst)

Barátnőm babája kis hurkás volt,nekik a libero jött be...

2013. szept. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Én is adtam picinek a lányomra badyt rugi alá .
2013. szept. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én mindig adtam rá bodyt, nyilván melegben máshogy öltöztettem, de kell alá, nekik az az alsónemű! Baleset előfordul, de ha ennyiszer, ott tényleg a pelus a ludas!
2013. szept. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha mindig kifolyik a cucc, akkor az a baj, hogy rosszul rakod fel..
2013. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Legalább egy éves korig jó, ha van rajta body, eddig érvényes az, hogy a babákon plusz egy réteg legyen hozzánk képest, nagy meleget leszámítva.

Érdemes nagyobb vagy más fajta pelenkát kipróbálni. Nálunk a legkevesebb baleset a Libero-val volt. A H&M-ben és a C&A-ban régebben volt volt átlapolós body, én azt nagyon szerettem, nem kell àllandóan a fejét átbújtatni a babának, ezt tényleg sok baba zokon veszi.

2013. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

az elején nekem is mindig kifolyt, aztán rátaláltam a nekünk való márkára. utána is néha előfordult, de akkor a méretváltás megoldotta.

de az én 9kg-os lányomra pl a 8kg-ig pelus kellett, mert hiába a kg, nagyon vékony.

én is mindig adtam bodyt. de próbáld ki a body és nadrág kombinációt, akkor csak egyet kell átverekedned a fején, kezén.

2013. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!