Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány foknál használnátok az...

Hány foknál használnátok az overál+bundazsák kombinációt?

Figyelt kérdés

Jön a hideg állítólag. A lányom eddig overálban volt, rá egy vékony vagy vastag pléd, plusz a babakocsi lábzsákja, ami vékony. Még 0 fok körül bőven jól érezte így magát. De alá nem tudok plédet tenni, mert ahhoz kicsi a kocsi (Espiro), így vettem bundazsákot.

Csak nem tudom, hány foktól érdemes beletenni? Vagy overálban bemelegszik így?


2012. jan. 30. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 0 fokban ennyire beöltöztetted, akkor -10-ben ki se vidd. Ha bejönnek a minuszok akkor beleteheted.
2012. jan. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most az miért beöltöztetés, ha overálban van, rá egy pléd, plusz a lábzsák. A lábzsák igazából csak szél ellen véd, annyira nem meleg.
2012. jan. 30. 07:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem beöltöztetés, én is így vittem ki és sosem volt melege, nem izzadt meg. Pedig én nem vagyok egy túlöltöztető típus, bent 19 fokban van a pici vékony rugiban + kertésznadrágban... A nagy mínuszokban én majd vastag harisnyát adok rá. Tehát: vékony rugi+kertésznadrág+harisnya+ felülre adok rá egy melegítőfelsőt, mint eddig is, de alá teszek mèg egy vékonyabb pulcsit is. Igaz, én vastag plédet is tettem a kocsi aljába.
2012. jan. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szóval ha te nem teszel alá plédet, szerintem mínusz 3-5 környékén már érdemes zsákba tenni. előző voltam.
2012. jan. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!