Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy hosszú ujjas mez alá...

Egy hosszú ujjas mez alá kell-e aláöltöző? A mez thermo, de nem téli mez, hanem amolyan őszi tavaszi átmeneti.

Figyelt kérdés

Ilyesmi:

Kelly's Pro Team Termo mez


[link]


Nem a reklám helye.


2013. szept. 5. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Az időjárás dönti el. Most még magára a mezre sem lesz egyelőre szükség, ahogy megyünk az októberbe, és hűl az idő, úgy lesz majd. De még októberben is elő-előfordul néha 25 fok.

Ha önmagában kezdesz fázni a hosszú ujjú mezben, akkor vehetsz alá pl. egy rövid ujjú mezt, lényeg, hogy az is jó szellőző anyagból legyen, mert különben beizzadsz. Ez vonatkozik az összes rétegre.

Én is próbálgatom, mikor, mit vegyek el, a tavalyi telet még utcai ruhában csináltam végig, tavasszal kezdetem venni a bringás ruhákat. Nem olcsók, de megérik és hasznosak.

2013. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én is ezzel próbálkoztam. de az utcai ruhák egyszerűen nem jók.

mert pl. az utcai nadrágban vagy megfagytam, vagy ha nem, akkor meg olyan vastag nadrágot vettem fel, hogy abban meg tekerni nem lehetett.


tavalyi telet még utcai ruhában csináltam végig

2013. szept. 5. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Első hozzászóló vagyok. Gyakorlatilag énrám is rámrohadt a ruha, csoda, hogy nem fáztam meg. Hát nagyon kíváncsi vagyok, hogy a rövidujjú mez+hosszúujjú mez+ kabát elég lesz-e télen. A kabátot nem szó szerint kell érteni, amolyan vastag melegítő felső kinézete van, természetesen a megfelelő anyagból.

A hosszú nadrág is csak tavasztól van nekem, ahogy ismerem magam, télre az kevés lesz, mégha téli nadrág is a neve. Javasolták, hogy a betétes nadrág mellé még egy betét nélküli hosszút is tegyek oda. Nekem valószínűleg fog kelleni, mert nagyon tudok fázni "ott lent".

A cipőm is abszolút nyári, tavaly bakancsban tekertem, az nem járható út.


Ajánlok két cikket őszi/téli öltözködéshez:


[link]


[link]



http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__kerekparozas__28..

2013. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

na viszont a cipő nálam kivétel. egy bike cipőm van az van télen nyáron, és nyáron nem meleg télen nem hideg.

télen persze vastag "tundrazoknival" és kamáslival.

de a cipő nem gond, úgy tűnik az elég.

furcsa hogy nyáron a +30-ban és télen uaz van rajtam de tényleg így van.


A cipőm is abszolút nyári,

2013. szept. 5. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!