Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha októberben születik a...

Ha októberben születik a babám téli vagy átmeneti overált vegyek, és hanyas méretet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
egy 56os téli és egy 62 átmentit, de azzal ráérsz. nekem januári gyerekem volt, 60 centivel született, de legtöbb 50es és MINDEN 56os ruha volt, ne vegyél nagy méretet, mert úgy fog lógni rajta mint tehénen a gatya, az overálok általáben ugyis nagyobb méretek, mert számítanak rá a gyártók, hogy aláöltöztetsz!
2009. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor már elég hidegek bírnak lenni, szerintem télit vehetsz nyugodtan. Legjobb a 62-es, nem kell akkor azonnal másikat venni, sokáig kell nektek használni overált.
2009. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia!

sztem 56ost felejtsd el,mert kicsi lesz,mert úgy is alá öltözteted és nem biztos,hogy októberben kell overál majd,lehet csak később,de még ráérsz vele sztem.Min.62eset vegyél mert nagyon gyorsan nő és ha nem akarsz állandóan overált venni inkább nagyobbat.Mi anno ráfáztunk mert nem is olcsón vettünk egyet gyerek nélkül és nem ment bele,mert csak egy cipzár volt rajta és tök hülye kialakítása volt..ha egy számmal nagyobb lett volna akkor jó lett volna-nem vették vissza,mert kidobtam a cetlijét meggondolatlanul..inkább nagyobbat....

2009. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Helló!


Nekem van eladó kislány ruhacsomagom a teszveszen, ha gondolod nézd meg, ebben overál is van, meg minden ami egy babának kellhet,


[link]


20000 ft-ért eladó, ha gondolod licitálj.

2009. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! nekem is októberben született a kisfiam és bátran ajánlom, hogy vegyél a hordozóba univerzális bundazsákot! az volt a legjobb vételem, nagyon sokáig hasznát vettem (gyakorlatilag míg tavasszal ki nem nőtte a hordozót). jó volt, hogy ha bementünk valahova rövid időre, nem kellett a bébit nekiállni vetkőztetni, csak kizipzároztam és kész. nem kellett kínoznom a kicsit kesztyűvel (utálta!), a téli hidegben a zsákon belülre is tudtam plédet rakni.

ilyesmire gondolok:

[link]


ja, és nem kell növi ki pikk-pakk :)

2009. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát ezt jól megaszontam a végén :) de gondolom értitek :)
2009. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is októberi, ő egy az egyben átugrotta a 62-es méretet. Én 68-as átmeneti zsákot vettem neki, tavasszal is jó volt.
2009. jún. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, hát eléggé megoszló a vélemény, így még mindig nemtom milyet vegyek mert úgylátom kinek hogy jött be :-)de azért köszönöm
2009. jún. 29. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!