Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Meddig tárolnátok/tartogatnáto...

Meddig tárolnátok/tartogatnátok a kinőtt baba és kisgyerek ruhákat?

Figyelt kérdés
2 gyermekünk van (fiú-lány). Szeretnénk majd még egy gyerkőcöt, de majd csak pár év múlva, 5-7 év múlva. A kisebbem 2 éves. Érdemes ennyi időre eltenni a ruhákat? Csak a szép, hibátlan darabokat tettem el, rengeteg kis ruha van.
2013. szept. 25. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
mindenképp tartsd meg őket,mert hiába tervezitek 5 év múlva,most eladod őket,köv. hónapban pozit fogsz tesztelni! ez Murphy! :)
2013. szept. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

jajj erre én is gondoltam :D de még várni szeretnénk.

Arra lennék kíváncsi, hogy ha áll néhány évig nem megy e tönkre az "állásban" az anyag. Nem öregszik el?

2013. szept. 25. 11:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem fog elöregedni. Nekem van még 14 éves nadrágom is és javában hordható.
2013. szept. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem tárolnám adig ,ha csak olyan sokára szeretnél 3. Gyereket akor inkább eladnám ökett ,de ha van hely a tárolásra akor dönsd el magad mitszeretnél vele kezdeni .
2013. szept. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi 4 évig tartogattuk a gyerekruhákat, most hogy megint babát várok, átnéztük és a 90 %-át nem fogjuk használni.Ezeket eladogattam és abból a pénzből konkrétan egy fiókos szekrényre való ruhát vettünk (használtan, de egy gyermek hordta csak, úgyhogy gyönyörűek, megkímélt állapotban vannak)

Én azt mondom így utólag, akkor frissiben még jobb áron el tudtam volna adni őket, és akkor nem porosodtak volna, ráadásul a harisnyákban, gatyákban a gumi azért elkopott, ezeket nagyon sajnáltam.

2013. szept. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En mindent elajandekoztam mikor nagyobb lanyom 2eves volt rá 1honapra nem tervezetten becsuszott a hugi, vehettem mindent elölről!
2013. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Helyem lenne tárolni, egyelőre dobozokban a felső szekrényekben vannak, de gondoltam légmentesen záródó zsákra is. A ruhák tényleg nagyon szépek, de én is attól félek, hogy a gumi elöregszik, a plüss "megkeményedik". Lehet a végén így is úgy is újat kell venni, akkor meg kár rakosgatnom.
2013. szept. 27. 21:17
 8/9 anonim ***** válasza:
ha van helyed,sztem tartsd meg. arra ne adj,hogy mi van HA tönkre megy. mert mi van ha NEM? a mi lányunk az apja (25 éves) pólyájában aludt, mikor haza hoztuk a kórházból. gyönyörű,hófehér. sztem simán jók lesznek 5 év múlva is. de csináljátok meg gyorsan a testvért és akkor nem kell dilemmázni hova teszed a ruhákat! :P
2013. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En borondokben taroltam oket,2 ev utan a feherek elkezdtek besargulni.Sajnaltam oket,mert nagyon jo minosegu,markas ruhak voltak,semmit nem vettunk/kaptunk hasznaltan.

Ha tudod oket jol szellozo helyen tarolni, es gyakran atforgatod a ruhakat,akkor nem hiszem hogy lenne bajuk,de en csak elpakoltam,es utana ra sem neztem.

Azota mindemt elajandekozok amint kinovi,jobb ha mas is oromet leli benne,mintsem hasznalatlanul menjenek tonkre.

2013. szept. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!