Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Debreceni kismamák! Bababizomá...

Debreceni kismamák! Bababizományiban érdemes vásárolni és ha igen, akkor melyikben (Debrecenben)?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Érdemes néha benézni, én csak a Bambit ismerem (Széchenyi-n) ott voltak jó dolgok.

2013. okt. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen,érdemes!

Én a Kossuth utcai bizományiba járok.

Nagyon jó dolgok vannak,nagyon jó áron.

Rengeteg mindent onnan vettem és veszek meg a mai napig. :)

2013. okt. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sok bababizi van Debrecenben, amit én ismerek:

Csapó utca Kangamama: ez viszonylag olcsó, de nem is olyan szépek a ruhák, játszósruhát szoktam innen venni

Kossuth u. Bambi: nagyon szép ruhák jó áron! itt mindig találok, akár ünneplőset is!

Mester u., Dodó: Itt sokszor találok jó játékokat, de szép ruhákat is szoktam, közepesek az áraik.

Kishegyesi u. 38-40. Törpi: ez drága, de vannak szép ruhák.

Józsa, Bocskai u. eleje, Füzesi: olcsó és szép ruhákat szoktam találni, de itt vettem az etetőszéket, gyerekülést is. (törzsvásárlói program is van!)

Amit még érdemes: bababörzékre menni, mert a legolcsóbb ez lesz! Okt. 13-án vasárnap lesz a Beregszászi suliban 9-12 között bababörze, ajánlom!

2013. okt. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Még nem tudok vásárolni nagyon, mert nem mutatta meg magát :D. Szóval csecsemőruhákat szeretnék majd. Remélem a következő uh-n kiderül.
2013. okt. 15. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!