Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes szoptatós párnát...

Érdemes szoptatós párnát beszerezni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt, de emlékszem,hogy a szoptatáshoz a lakásban fellelhető összes kispárnát összegyűjtöttem. Ülve a hátam mögé kellett, a gyerek alá is. Fekve meg meg kellett támasztani a babát, meg szintén alám kellett egy. Ebből kiindulva, szerintem nem árthat.
2013. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Igen.Már a várandósság alatt nagyon jó szolgálatot tett,később pedig egyenesen aranyat ért.
2013. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem felesleges.
2013. máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Csak azzal tudtam szoptatni!

Nek kellett a gyereket tartani, a párna tartotta, nem szakadt le a kezem!!!

Nagyon jó találmány!!

2013. máj. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Igen, érdemes.
2013. máj. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Igen, általában megéri az árát és ha javasolhatom, szerezd akkor, mikor még pociban van a baba. Tapasztalatból mondom, 26 hetes vagyok, nekem hatalmas segítség, hogy alvásnál ki tudom támasztani magam a szoptatós párnával, mert ha úgy fordul a kicsi, egyszerűen fáj már oldalt feküdni. Párnával viszont ki tudom támasztani a pocim... ég és föld a különbség párnával és anélkül. Számomra már a kényelmesebb alvásért megérte, még ha szoptatáshoz ki tudja, hogy fogom-e majd használni.
2013. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

feltétlen!

én kaptam kölcsön, létezni sem tudok anélkül.


ráadásul te is rádőlhetsz, nagyon kényelmes! :)

2013. máj. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Én is ajándékba kaptam, sajna csak az utolsó hónapban. Nagyon jól alszok vele, úgyhogy ha szoptatásra nem is lesz jó, akkor is megtartom:)
2013. máj. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. máj. 14. 11:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Amióta kaptam igazán jókat alszom , előtte én is felesleges dolognak tartottam, de most nem tudnék nélküle aludni sem... Szoptatást még nem tudom elképzelni hogy lesz de hátha segít abban is nekem elég nagy melleim vannak , szóval a párna és a mellem közt még nem tudom elképzelni a gyereket...:-))) ha értitek mire gondolok
2013. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!