Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hányas méretű overált kéne...

Hányas méretű overált kéne venni, hogy kihúzzuk tél végéig? Egybeoverállt szeretnék.

Figyelt kérdés

Kisfiam kb 84 cm, 1,5 éves, azért kb, mert próbáltam lemérni, de izgett mozgott :) majd még próbálgatom mérni.

Egybeoverált szeretnék szánkózáshoz, sétákhoz.

Néztem a c&a rodeo márkát, meg a babyclubost, igaz egyelőre használtan, de nehéz a megadott méretek alapján kalkuláni, mert azért felvesz a bélés is.

Ti hogy kalkuláljátok a méreteket?


2013. nov. 13. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én 92-est vettem,illetve van egy 86-os overálunk is
2013. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86-osban nem húzzátok ki tél végéig, kell rá a 92-es.
2013. nov. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
C&A márkájúból 92-est vennék, tapasztalatom szerint mintha kisebbek lennének. Én a Tescoban fogtam ki egy overált 1770,- forintért (6000,- forintról volt leárazva). 86-ost vettem, mert a Tescos cuccok meg mindig nagyobbak. Ja, a fiam is másfél éves volt.
2013. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

86-ost tuti nem veszek, inkább már 92-es bodykat adok rá.

98-as nagyon nagy lenne?

2013. nov. 13. 19:27
 5/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen fajta. Szerintem a 98 még nagyon nagy, de keress olyat, ami 92-98 beleírt méret szerint. Ha nem találsz, akkor elég a 92-es.
2013. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ebben a korban még egy overáll egy szerzon ugye?

MÁrmint, ha nagy valamennyire, akkor az már kicsi lesz jövőre novemberben nem?

Hát lehet akkor egy nagyobb 92-est keresek.

várok még tapasztalatokat.

2013. nov. 13. 19:50
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia, kislányom 83cm, Hervisben vettünk 92/98as méretűt, 8.000Ft volt, de még október elején. Az alját fel kell hajtani, viszont válltól popsiig épphogy jó( nem tudom, h érthetően írtam-e le).
2013. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Értem :)

A lábában hosszú az overál, de a test részen passzos.

Hát ezért nehéz, mert összességében jó lenne ha jó lenne.

Attól félek óriási lesz az ujja, jó felhajthatom, de hányszor :) aztán popsiba meg bevágna.

2013. nov. 13. 20:58
 9/14 A kérdező kommentje:

Nos tényleg 84 cm, már megállt egyhelyben .

Szerintem azért passzos neked a lányodnál a popsiján, mert még pelenkás. Csak erre tudok gondolni, hogy valahogy nincs belekalkulálva az overáll szabásánál.

Meg ha aláöltözteted, az is helyet vesz el.

Milyen vastag overált vettél a Hervisbe? Azt a sífajtát?

2013. nov. 14. 06:02
 10/14 A kérdező kommentje:

Ebben a korban 1,5 évesen még egy szezon egy overál, vagy ha kicsit nagyobbat veszek jó lehet következő télen?

Mert még a pelenka felvesz helyet a váll-ülepből, de jövő télen már remélhetőleg nem fog kelleni.

2013. nov. 14. 07:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!