Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor kezdtetek el a babatokna...

Mikor kezdtetek el a babatoknak vasarolni? Vetetek hasznalt ruhat is?

Figyelt kérdés
2 honapos terhes vagyok... Alig varom vegyek valamit... Gondoltam mielobb nekiallok nezelodni hatha kapok a turkalokba valami szepet, mert ugyis hamar kinovi a baba... vagy csak ujat vegyek?
2012. dec. 7. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 5 hósan kezdtünk ruhákat venni a kislányunknak. Újat vettünk, de mivel sokat kaptunk kölcsönbe, nem kellett sok ruhát vennünk.


Ha túrkálóból szeretnél venni, vegyél ott, tényleg hamar ki fogja nőni a kis méreteket, de szoktak akciók lenni a Tescoba, Lidlbe, Aldiba és jó mínőségűek a ruhák. Nézz körbe ezeken a helyeken is.


Jó babavárást!

2012. dec. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a 12. hét után kezdtem vásárolgatni, mert nem vagyunk nagyon eleresztve anyagilag, hogy egyszerre ne legyen sok, és jól tettem. Rengeteg jó minőségű használt cuccot turkáltam össze pár száz forintokért darabját, és szükség is volt rá, pl. mindenki azon nevetett, hogy vagy hét-nyolc sapkácskát vettem, aztán végül amikor megszületett, egyetlen egy volt rá jó, na abban hoztuk haza. Előre drága cuccot ne vegyél, hisz nem tudod a méreteket, jól áll-e majd neki, milyen lesz az idő, stb., de ha kedved van, szerintem nyugodtan válogass, fertőtleníts, moss, vasalj, és legalább lesz választékod mit ráadni. Boldog babavárást!
2012. dec. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Félidő környékén.

Én vettem turkálóban is.

2012. dec. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!