Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen overált veszel 1,5-2...

Milyen overált veszel 1,5-2 éves gyerekednek? Egyberészest vagy két részest? Kályhameleget vagy vékonyabbat?

Figyelt kérdés
Tapasztaltok érdekelnek, mert nem tudom hogy egybe vagy két részes legyen.

2013. dec. 1. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint egy overál kevés télre. Ha pedig már lesz 2, akkor egy ilyet, egy olyat. Az egyberészes overálunknak polár a bélése. Nem a kályhameleg kategória, de nem egy vékony kis semmi. A különrészes meg kifejezetten a meleg kategória.
2013. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amilyet kaptam :) Csak pici baba korukban volt egyberészes, utána már kettő, kantáros gatya+kabát, később meg csak kantárosat vettem, plusz külön télikabátot. Nálunk pl. a kínaiban is lehet csak bundás nadrágot kapni, olyat is, aminek lecsatolható a kantárja meg csak külön vízhatlan bundást is. Télikabátot is külön vettem. Kétrészes mindenképpen jobb.
2013. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja, és naná, hogy legyen több, mert lassan szárad, ha ki kell mosni, bár legtöbbször csak letöröltem vizes szivaccsal, ha koszos lett.
2013. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen egybe részeset abból biztos nem csúszik ki a dereka.Szerintem nem muszáj nagyon-nagyon vastagnak lenni ha hidegebb van jobban alá kell öltöztetni.
2013. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mindkét féléből vettem (egybe és külön), egyberészesből van vékonyabb és vastagabb is, hogy tudjam variálni az időjárástól függően
2013. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kétrészesnél attól félek, ahogy felemelem akkor felcsúszik a kabát.
2013. dec. 1. 19:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Tavaly 2 részes volt, idén egybe lesz. Van kantáros naci is. Mindegyikből a legmelegebbet próbálom venni. Úgyis csak hidegben adom rá. És akkor már az a jobb, ha nem kell ezer réteg, és tud mozogni normálisan.

Szerintem. De persze másnak ettől még lehet más véleménye.

2013. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!