Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 1,5 évesnek milyen szárú...

1,5 évesnek milyen szárú overált kéne venni? Hófogósat vagy sima passzé nélkülit?

Figyelt kérdés

Van egy overálnadrágunk, aminek gumis passzé van az alján, de ahogy emelem a gyereket felcsúszik és kint van a vádliának egy része. Ha hó lesz úgy még amúgy sem lesz jó.....

Ma lent voltunk és ezt adtam rá, de folyton húzogattam vissza a bakancsára neki, miután felemeltem, mert felcsúszott. Ráadásul macerás a cipőre ami tépzőzáras rá húzni, meg ugye izeg mozog :)

Most ott tartok, hogy meg kéne próbálni egy sima gummírozás nélküli overált venni, mert az legalább ha fel is csúszik, könnyebb visszaigazítani csak a hóban nem tudom hogy viselkedne....

Ti milyet vettetek 1,5 éveseteknek?


2013. dec. 4. 13:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Még a hófogós lenne egy másik alternatíva, de félek az is kijön majd a cipőből, és akkor ugyanott vagyok...
2013. dec. 4. 13:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg széles gumiszalagot lehetne varrni a nadrág aljára, és azt a cipő talpára akasztani. Vagy ha nem kényelmetlen, akkor a zoknis talpra, és úgy felhúzni a csizmát.
2013. dec. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
vettem egy sima semmi gumi az aljába és szupi. A cipőre passzosan jön fel, nem hinném, hogy sok hó bejutna és nem csúszik fel ahogy emelem a gyereket. és 4e ft volt a kétrészes overál, jó vétel volt újonnan :)
2013. dec. 6. 13:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Szuper, akkor vidáman nézhettek a hó elébe :-)
2013. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!