Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen szárú overállt érdemes...

Milyen szárú overállt érdemes venni? Hófogósat, passzésat vagy ami sima? 1,5-2 évesnek

Figyelt kérdés

Van egy gumis passzésunk, de a térdéig felcsúszott, mikor felemeltem a fiam, vajon a hófogós is felcsúszik egy két emelgetéstől?

Sok overált látok amiben semmi nincs az alján, de felhajtható, mert az alján kb 5cm-re nincs már polár, ebbe mennyire megy bele a hó?


2013. dec. 1. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk beleragad abba is.Viszont a passzés nem csúszik fel. Hófogós alatt mit értesz ?
2013. dec. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hófogós amikor bő a szára, de beül van egy másik anyag ami orkán, de abba nincs bélés és gumi van a szélén, tehát végülis dupla szára van úgy kb 5 cm-re a szélétől


Ilyen

[link]


Remélem bejön a kép, egy picit lehet várni kell, mert google kép keresővel néztem.

2013. dec. 2. 07:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán ez. De először szerintem vegyél egy vastagabb gumit, vágd ketté és varrd az overál aljába. Tudod, ami a talpát tartja, mint a régi cicanacik. Így nem tud felcsúszni. Mert szerintem ez a hófogós is felcsúszna, plusz a két réteg közé bemegy a hó.
2013. dec. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a tervem a gumis passzés overállra amit írtál :)

Nem tudom, de lehet tényleg ez a hófogós is kicsúszna amúgy a gumi bevarrás nélkül (amit írtál ötletet)


És ha semmi gumi nincs benne, csak belevarrok egy ilyen gumis megoldást, mint amit írtál, mint a régi cicanadrágokon volt, akkor mennyire megy be vajon a hó? Valamennyire rálógna a nadrág a téli cipőre, de nem tudom mennyire aktív egy 19 hónapos gyerek, mikor előszőr találkozik a hóval :)

2013. dec. 2. 13:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Még mindig én. Nem tudom mennyire havas részen laktok, mi az alföldön, itt nem sok szokott lenni. Szerintem gumival már jó megoldás lenne, főleg ha ráhúzod a csizmára a szárát. Azért annyira szerintem nem fog benne fetrengeni, viszonylag kicsi még hozzá. Na meg nem is kell órákat kint lennie. Nálunk nem volt ezzel gond sosem, 3 éves a fiam :)
2013. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerintem nem mondható túl havas helynek ahol lakunk, Budapest. Még a pocsoját sem fedezte fel a gyermekem,pedig lépett már bele, de nem hozta lázba, mint ahogy lehet látni gyerekeket, hogy ugrálnak benne. Pedig nagyon eleven tud lenni.

Hát lehet túlkomplikálom végülis bármelyik jó, aztán jövőre jobban van tapasztalatom, de ezt a gumis dologot megcsinálom majd, mert tényleg ahogy emelgetem felcsúszik a vádliján, hiába van a cipőre húzva.

Még gondolkodom, hogy a váltás overál az egybe vagy két részes legyen. Végülis nadrágunk van már, de szerintem kell még egy valamilyen, szeretem minden nap levinni.

2013. dec. 3. 12:21
 7/8 A kérdező kommentje:
vettem egy sima semmi gumi az aljába és szupi. A cipőre passzosan jön fel, nem hinném, hogy sok hó bejutna és nem csúszik fel ahogy emelem a gyereket. és 4e ft volt a kétrészes overál, jó vétel volt újonnan :)
2013. dec. 6. 14:38
 8/8 Flora Rey válasza:
(Y) (PRÓBA)
2013. dec. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!