Most 104 cm-es gyereknek 104-es vagy 110-es egybe síoverált vennél?

Figyelt kérdés

Csak a 104-est próbáltuk fel, az tökéletesen állt rajta, de ha nő 2 cm-t akkor már lehet hogy szűk ha lehajol. A 110-es pár centivel nagyobb csak, összemértem, de azt nem próbáltuk fel. Mindenképp visszamegyek és megveszem az egyiket, de nem tudom melyik lenne a jobb, mert a 104-es tényleg tökéletesen állt, de lehet hogy jó lenne ha jövőre is tudná esetleg hordani. A tavaly vett overál is jó még rá idén, de akkor pont két méretezés közt volt a magassága.

Még sosem vettem egybe overált ezért vagyok bizonytalan. Ja és síelni kellene, úgyhogy az is szempont hogy kényelmesen tudjon benne mozogni.

4 éves kislány


2013. dec. 7. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen a nagyobbat venném,főleg,hogy csak pár centi van a kettő közt.

4éves fiúcska anyukája és 33hkm :)

2013. dec. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én mindig az eggyel nagyobb méretet szoktam venni.
2013. dec. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én fiamra is a 104-es való, de simán 110-est vennék neki. Így tuti alá tudnád öltöztetni és nem feszülne a kabát egy vastagabb pulóveren sem.
2013. dec. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kislányom 3,5 éves múlt, pont 104 cm magas, és síelni tanul:)

Én több síoverált és 2 részest is vettem neki, sajnos ez a gyengém, így könnyen tudok válaszolni.

Most a 104-es egyberészest hordja oviba és abban is jár a síiskolába. Ha sima bakancsban van, akkor pont jó a hossza, de ha felveszi a sícipőt, akkor meg már rövidnek is tűnik a nadrág alja, a cipő talpmagassága miatt. Ez még 1-2 hónapig lesz rá jó, lehet, hogy az ovis telet kibírja, de a rendes síelésre már nem lesz jó.

Az igazi síelős overálja két részes, az 110-es, de azt egyenlőre nem adom rá, mert nagyon meleg és sajnálom ha elhasználja.

Én a helyedben biztos, hogy a nagyobbat venném meg, az aláöltözés és a sícipő miatt is.

Esetleg megfontolnám a kétrészest, mert a sípályákon a wc mindig sáros az olvadt hó miatt, egy egyberészest nehéz úgy letolni, hogy ne lógjon bele a sárba.


Még annyit, hogy a sísuliban látom a többi gyereket, az öltözés közben 1, 2 gyereknek nagynak tűnik az overálja ( mind 2 részes), sícipőben kesztyűvel pedig már csinos, nem látszik, hogy nagy lenne, és tökéletesen mozognak benne.

2013. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
116-ost
2013. dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

A síelős kétrészesébe írt méret 110/116.

2013. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Akkor a nagyobbat fogom venni.
2013. dec. 8. 09:07
 8/9 anonim ***** válasza:
110 méretett venék .
2013. dec. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megvolt a vásárlás. Nagyon eldöntöttem a 110-est, végül mégis a 104-est vettük meg. Hiába volt a 110-es ránézésre csak pár centivel nagyobb, de az ülepe a lányom térdénél volt és a válla is lelógott róla. (pedig aláöltözve próbáltuk) Mivel vékony kislány, ezért a nagyobb overál óriásinak tűnt rajta, nehézkesen is mozgott benne. Otthon felpróbáltuk a sífelszereléssel, tökéletes volt. Az ülepénél is van még bőven hely, úgyhogy bízom benne hogy ebben a szezonban jó lesz. Az apja is meggyőzött, ha csak az a gondom hogy nehogy kinöjje, akkor vesz neki egy másikat, de ne járjon jóval nagyobb overálba.
2013. dec. 9. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!