Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Egy újszülöttnek ennyi elég...

Egy újszülöttnek ennyi elég az első 3 hónapra?

Figyelt kérdés

10 db body

2 db kezeslábas

3 db hosszúlábú ujjatlan rugi + egy póló alá, ha kell

3 db sapka

1 db kesztyű

3 db zokni

2 db előke


Külföldön lakunk, és a baba első 4-5 hónapjában várhatóan 35-40 fok lesz végig.


2014. jan. 2. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerinem nem. A 10 body elég, viszont rugi több kell. Ha bukik, naponta 5* is át kell öltöztetni, szóval rugi is kell 8-10. Póló alá nem kell, arra van a body. A kezeslábas alatt nem tudom mit értesz, hisz az a rugi. Vagy az a hosszú ujjú? Én zokniból is vennék 5- öt legalább. Kesztyű nem kell nkki, ha ilyen meleg lesz.
2014. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3 sapka sok,előke felesleges, rugi kevés.ujjatlan rugi csak akkor,ha nyári baba lesz. póló nem kell,mindig felcsúszik,csak body.
2014. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi gyakran használtunk előkét, mert evés után nagyon sok tejet bukott vissza, így nem kellett mindig ruhát cserélni.
2014. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem !

Vagyis nekem nem lenne! Mert az én gyerekeim mindegyik vagy össze kakilta magát, vagy bukott így alapból ruha csere !

Nekünk most várom a 3. de egy db baba ruha sem maradt . 100 db babaruhája van

2014. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!! :)

(A sapkákat úgy katuk, meg a kesztyűt is.)

Arra gondoltam, hogy abban a dögmelegben mindek rugi?

(Igen, a kezeslábas alatt a hosszúujjú rugit értettem.)

Gondoltam, 3 elég pizsinek.


Ti mi alapján döntitek el, hogy bodyban vagy rugiban legyen a baba?

2014. jan. 3. 00:05
 6/9 A kérdező kommentje:

kaptuk*

minek*

Bocsi az elírásokért.

2014. jan. 3. 00:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem aprilisi a fiam, szinten kulfoldon elunk, hasonlo az idojaras nyaron.Rugit csak az elso 1-2 honapban hasznaltunk, utana tul meleg volt hozza, es maradt a body, majd az sem.Setahoz polot es rovidnacit adtam ra, mert szerintem szellosebb mint a body,otthon pedig tobbnyire csak pelus,esetleg egy polo.

A bodykat legkozelebb szeptemberben hordta megint.

Ha valoban 35-40 fokban szuletik a picur, akkor nem kell tobb rugi, inkabb polokat szerezz be tobbet.

Nagyon melege lesz szegenynek, en naponta 3-4-szer is furdettem ilyenkor, mert az izzadsagtol kipirosodtak a hajlatok.A legkondi pedig nem janlott ilyen pici mellett, de ha hasznalod is nem jo tullepni az 5 fokos kinti-benti homerseklet kulonbseget.

2014. jan. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha van mindenből valamenyi, az már jó. Úgy is kialakul majd, hogy miből mennyire lesz szükségetek. Akkor is be tudjátok szerezni.
2014. jan. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A légkondi nyáron 33 fokon szokot menni a lakásban. Nem megy közvetlenül a babára, sem a babaszobába. Remélem így jó lesz :S


Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2014. jan. 3. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!