Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Petefészek oldal és derék...

Petefészek oldal és derék -fájdalom normális 7 hetesen? Nem görcs de aggodom miatta!

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is fájdogál néha, hol jobb, hol bal oldalon. Apró beleszúrások, nyilallások. Néha enyhe görcsök. Én úgy gondolom, hogy ez normális. Olvastam, hogy a méh növekedése is jár kis fájdalommal, azt is érezheted. Ha a fájdalmaid nagyon erősek, az viszont biztosan nem jó, ez esetben érdemes lehet megnézetni. Már csak azért is, hogy megnyugodj. Én 8 hetes vagyok, 1. terhesség. Az eddigi információgyűjtéseimből azt szűrtem le, hogy (a vérzésen kívül) minden normális és megtörténhet (derékfájás, hátfájás, köldöktáji fájdalom, alhasi fájdalmak, mellek mindenféle fájdalomérzete, fejfájás). Addig amíg nem érzel nagyon erős fájdalmat kár aggódni. F
2013. dec. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!