Hol lehet most normális átmeneti kislány sapkát venni?!

Figyelt kérdés
2 éves lányom a téli sapijába egyfolytában beleizzad, de sehol sem láttam még átmeneti sapkát. Ti láttatok már valahol szebb darabokat?! Budapesten. Brendonon kívül, mert eléggé kiesik nekünk, és a méretében ott sem szoktam találni sapkát neki...

2014. márc. 10. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
H&M-ben vettem egy hete a 2 évesemnek kettőt is, nagyon szép, csajos, vékony kötött. Fehér masnis, a másik piros tetején zöld szár, mintha eper lenne :) van szürke, kék, rózsaszìn kötött is, de azok picit béleltek. A babasapkáknál van 86-92 méret, ami jó neki. 1290-1490 Ft
2014. márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igen, a H&M-ben szép dolgok szoktak lenni jó áron, de a 92 sajnos már kicsi neki, mert nagyobb a lányom az átlagnál, már a téli sapkánál sem tudtunk belőle venni mert felcsúszott, kicsi volt, akkor is fájt érte a szívem :(
2014. márc. 10. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:
H&M-ben a gyerek részlegen is vannak tavaszi sapkák. 2-4 évesre való biztos jó neki, de van nagyobb is.
2014. márc. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jégtánc ***** válasza:
Ott vettem én is két darabosat .Nem kötött,sima pamut.
2014. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Vettem végül a H&M-ben egy sapit, bár mint mindig most sem volt a méretében, úgyhogy kicsit nagyobbat vettem. Csak nem megkötős, pedig a bölcsibe olyat szeretnék neki, úgyhogy végülis Brendon lett a vége, ott vettem egy megkötőset is.


Köszönöm a válaszokat!

2014. márc. 11. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!