Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért van? Normális ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Normális ez? Átmeneti?

Figyelt kérdés

Pár hónapja van párom. Hosszú idő után ő az egyetlen, akit szeretni tudok - pontosan két év óta, amikor életem első komoly szerelme egyik napról a másikra dobott gy mondvacsinált indokkal, és életemben először padlóra kerültem. Tavaly nyáron, amikor találkoztunk (egy hét), végig került, de emellett féltékenykedett. Múlt héten "kénytelenek voltunk" megint együtt tölteni egy hetet, beszélgettünk, sokat voltunk együtt. És azóta is mindennap gondolok rá.


22L


2011. aug. 4. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Visszafogadnád? Még mindig szereted?
2011. aug. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik.
2011. aug. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem akarom újrakezdeni vele.
2011. aug. 4. 00:50
 4/5 anonim válasza:
Nem is szereted már?
2011. aug. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem szeretem már. Csak valamiért felkavart most, hogy ennyit voltunk együtt...
2011. aug. 6. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!