Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha november végén fog születni...

Ha november végén fog születni a baba akkor érdemes venni rövid ujjú bodyt, vagy nem fog kelleni, és csak a hosszu ujju kell majd?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam decemberi, de volt rüvid ujjú bodyja, mert a hosszú ujjú rogdalózók alá azt adtam rá.
2012. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

November közepén született a lányom. Én vettem, mert a hosszú ujjú rugik alá,majd pedig a pulcsik alá azt adtam rá.


Barátnőm is akkor szült, nekik csak hosszú ujjú volt.

2012. júl. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
November elején szülök, de csak rövid ujjú bodykat veszek. Rugdalózó alá az elég bentre. Ha meg kiviszed, úgyis több ruhát adsz rá. Hosszú ujjúkat majd tavaszra veszek neki, akkor már elég lesz az is, meg egy vastag kocsikabát.
2012. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kétféle öltöztetési mód van:


Rövid újjú body, hosszú újjú rugival.

Hosszú újjú body, rövid újjú rugival.


Nekem mindegyikből lesz betárazva.

2012. júl. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jaj, azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen, hogy r. ujjú rugi alá h. ujjú bodyt adok, h. ujjú alá pedig r. ujjút! Nézd meg, milyen rugijaid vannak.
2012. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sokat segítettetek :)
2012. júl. 20. 13:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem adtam a kislányomra rövid ujjú bodyt a hosszú ujjú rugi alá, hanem inkább ujjatlant. A rövid ujjú az inkább valami lazább pulcsi alatt kényelmes. Egyébként ugyanezt tettem fel a szeptemberben születő babámmal kapcsolatban, mert őrá még talán lehet olyan meleg.
2012. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!