Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Június végi-július eleji...

Június végi-július eleji babának mi, milyen és mennyi kell?

Figyelt kérdés
Vékonyak, ezt gondolom. De milyen ruhaneműk és mennyi? Szeptemberi fiamról sok minden van, de nem hiszem, hogy sokat tudok belőle használni.
2014. ápr. 14. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem június elején született a kisfiam.Kezdésnek volt kb. 15 rugija,10 napozója,10 hosszúujjú és 15 rövidujjú body, 10 kisnadrág,5 db kardigán + kocsikabát + sok kiszokni.Rugiban aludt vékony takaróval betakarva,itthon többnyire bodyban és kisnadrágban volt,sétához időjárás függvényében öltöztettem.
2014. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi június végére vagyunk kiírva.

Mindenből vettünk többet, hogy azért legyen. Nyilván a hosszúakból és vastagabbakból kevesebbet.

Tehát, kb jó ha van 8-10 db mindenből. De inkább nagyobb méretből, mint 62. 56-ból nagyon kevés rucink van, úgy is hamar kinövi


29 hkm

2014. ápr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is 29 hetes vagyok szintén június végére kiírva, ezt így gondoltam, hogy vegyesen kell venni, illetve gyerekem is van már, de egy picit nehezebb öltöztetni, neki más a hőháztartása. Vastagot pl egyáltalán nem fogok venni most, majd ahogy nő és kell, nem raktározni akarok, van ígyis elég doboz a tesóról.
2014. ápr. 15. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!