Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Újszülött babának vennétek...

Újszülött babának vennétek használt ruhát?

Figyelt kérdés
Hádában, ruhaozon.hu-n, teszveszen stb. nézegettem, nagyon szépek vannak, olyanok amin a használat sem látszik, és a bolti ár töredékébe kerülnek. De nem tudom eldönteni rá merjem e majd adni a babára...
2014. márc. 31. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Persze, vettem is. Semmi bajuk nincsen, kimosod és olyan, mint az új.
2014. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon nagyon sok anyuka így vásárol, nincs ebben semmi.
2014. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Vettem, sőt a mi régi ruháink egy részét is hordta. Kimostam és kivasaltam őket.
2014. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
A ruhák 90%-a használt volt! Pontosan azért, mert a használat nem látszik rajtuk, ki lehet mosni, vasalni, a maradék pénzt pedig másra is lehet költeni! :) Rengeteget kaptam ismerősöktől és én is vettem turiban, sosem éreztem emiatt rosszul magam.
2014. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon sok használt ruhát vettem a picinek. Sőt, legtöbbet használtan vettem, mert nem volt nagyobb rokon baba, akitől megörököltük volna. Nyugodtan ráadhatod. Szerintem először turiban, vagy bababörzéken nézz körül, ott élőben is megnézheted a ruhákat, nem csak képen, és eldöntöd, hogy meg akarod-e venni.

Ha minden méretből minden ruhát kizárólag újan vennél, szerintem csak a babaholmira keresnétek, mert sokba kerülnek, és sok kell, főleg az elején. Háromóránként szoptatás és bekakilás, büfizés, visszabukás..stb. Egyfolytában mostam, és volt, hogy hajszárítóval szárítottam a bodyt, hogy rá tudjam adni, pedig nem csak 4-5 darab volt belőle.

2014. márc. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Én nem vettem használtat. Újakat adtam adok rá. Persze ,ha anyagilag szűken lennénk , biztos adnék rá használtat is.
2014. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
Én nem.
2014. márc. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
1. vagyok. Én megtehettem volna, hogy mindenből újat vegyek, de nincs értelme. Az újszülött ruháknak konkrétan semmi bajuk nincs, abban még csak fekszenek a babák, nem tudják tönkretenni, mint később, amikor már rendesen nyúzzák a ruháikat. Persze aki idegenkedik a használttól, azt is megértem, de bajuk ezeknek a ruháknak biztosan nincsen. Amúgy én is bababörzén illetve bizományiban vettem, mert ott meg tudtam nézni. A netes vásárlásban nem bízom.
2014. márc. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Nekünk kb a ruhák fele használt, ismerősöktől kapott, semmi gond velük.
2014. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Naná! Sőt, én nem is vettem egyetlen ruhát sem, a barátoktól, rokonoktól annyi gyönyörű kinőtt (használt) ruhát kaptunk, hogy nem volt értelme újakat venni. Pedig simán megengedhetnénk magunknak, de én azt a pénzt inkább értelmes/hasznos dolgokra költöm, vagy hagyom a számlán a többi spórolt pénz között. :) Magamnak is mindig turiból vásárolok, és nem a pénz miatt. Egyszerűen sokkal jobb cuccokat lehet kifogni, mint 1-1 boltban. Ráadásul egy egész pici baba nem is tudja széthordani a ruháit. 2x föladod rá, aztán ki is nőtte. :))
2014. márc. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!