Hogyan tudjam majd, hogy melyik babaruha kié volt, ami kölcsön van? Más hogy csinálja?

Figyelt kérdés

kaptam mondhatni egy zsáknyi ruhát testvéreméktől, de barátnőméktől is, meg vettem is, meg máshonnan is, csak ez utóbbiakat nem kell vissza adni.

a lényeg, hogy emlékezzek majd vissza, hogy melyik kié volt?


2014. ápr. 18. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én lefényképezném, persze nem egyenként, hanem mondjuk 5-ösével egy képre, és elmenteném. Így majd vissza tudod keresni.
2014. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld meg belül különböző színű alkoholos filccel a ruhákat. VAgy pakold ki a franciaágyra, padlóra az összes ruhát amit tesódtól kaptál és fényképezd le a kupacot. Majd pakold ki az összes ruhát amit a barátnődtől kaptál és azt is fotózd le. Ha eljön az ideje a visszaadásnak csak elég megnézni a fényképeket.
2014. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi

hát akkor ez is egy fél nap lesz minimum

jó képeket kell csinálnom, mert rengeteg pl body csak egy kis feliratban különbözik, tehát ömlesztve lehet nem lesz a legjobb

2014. ápr. 18. 20:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én "x"-et, vagy vmi más egyszerű jelet varrtam a címkékbe. Akitől a legtöbb volt, azt hagytam jelzés nélkül.
2014. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én is sokat kaptam nekünk is a cimke van megjelölve melyik kié :) hol névvel, hol csak befirkálva... :)
2014. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
En a filces megoldast valasztanam. Az egy helyrol valokat egy szinnel jelolnem a cimken. En mar ugy kaptam, hogy volt benne jelzes. :)
2014. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akitől kaptam, annak a kezdőbetűjét írtam a címkébe. De mindenkitől megkérdeztem, hogy kéri-e majd vissza és csak azt jelöltem meg, aki kérte. Amiket nem kellett visszaadnom, azt félretettem tesómnak vagy adományba adtam.
2014. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyeztem, ugyanis már sok ruha címkéje így is tele volt írva, mert aki kölcsönadta, másnak is adta már kölcsön, és mindketten megjelölték, így inkább memorizáltam, hogy melyik kitől.
2014. ápr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is fotózok, külön mappákban vannak az egyes emberektől kapott cuccok és ha visszaadtam átkerül egy másik mappába és a képekre írom az infókat róla, pl. hogy már becsomagoltam visszadásra, vagy tönkrement egy patent. Én 2-3-4 dbot fotóztam egy-egy képre.
2014. ápr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi halványlila cérnával varrtunk kb két öltésnyit a ruhácskák nyakába, így azonnal tudjuk, hogy melyik ruha kié.

Igaz, kicsit időigényes megoldás ez, de legalább az utánunk következő kölcsönzőnek nem lesz erre gondja :)

2014. ápr. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!