Hol szárítsam a kisbaba ruhákat? A szabadban a napon, ahol rájuk szállhatnak a legyek, bogarak, meg hát a por is, vagy a szobában?

Figyelt kérdés
Most mosom a május 14-én születendő babám kis ruháit. Elbizonytalanodtam, hogy melyik a jobb. Falun lakunk, elég nagy a por, meg rovarok is vannak, meg a szomszédokban mindig füvet nyír valaki.
2014. ápr. 27. 16:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%
Én soha nem szárítok kinnt semmit, főleg a pollenek miatt. Van, aki szeret kinnt szárítani, de ha bennt szárítasz annak semmi hátránya, ellenben a kintinek lehet (amiket írtál, illetve a pollenek).
2014. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha tehetném, kinn szárítanék! Nincs is jobb a nap szárította ruhánál. Sajnss lakásban lakunk és benn szárítunk ill. a szárítógépben.
2014. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Én ha jó idő van mindig mindent kinn szárítok. Mi is falun lakunk, ha nem közvetlen a ruha mellett nyírja a füvet, vagy nem közvetlenül az út mellett van a szárító nyugodtan száríthatod kinn. Tudod ez is olyan, hogy nem steril környezetben kell nevelni a gyereket. Egyébként pedig tényleg jobb illatú és frissebbek a ruhák kinn szárítva, mint benn a lakásban egymáshoz szorosan hozzárakosgatva. Arról nem is beszélve, hogy ilyen időben mire az egyik adagot kimossa a gép az előző már meg is szárad, szóval nincs is ideje "bepiszkolódni" :)
2014. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%
Én eddig soha nem szárítottam kint a kislányom ruháit. Mostanába ha sokat mosok egyszerre akkor rakom ki de Ő 22 hónapos. Amugy eddig azért nem amiket írtál.
2014. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen jó időben kint szárítok,nyáron meg pláne,itt bent soha nem száradnának meg a ruhák,csak télen ha meleg a radiátor.Könyörgöm,ha kiviszed a gyereket ott is beszippantja a polleneket,meg találkozik rovarokkal.Komolyan mondom azt hittem poén a kérdés,de a válaszokon még inkább ledöbbentem.
2014. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Mert a lakásban nincsen ugye semmi por.....
2014. ápr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
16%
Kösz, hogy lenulláztatok. Sajnos én mindenre allergiás vagyok, ezért nem száríthatok kinnt. A szakemberek nem ajánlják és én inkább hallgatok rájuk, mint az itt pontozgatókra. Nyugodtan utánaolvashattok.
2014. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is az allergia miatt gondolkodom, mert a férjem és a kisfiam is poliallergiás.
2014. ápr. 27. 19:57
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen kiveszed ott is belélegez ezt azt, de mondjuk pár hetesen hónaposan pl mondjuk nem szállnak rá a legyek a sz.ros lábukkal ugye? A ruhára meg amit ráadsz igen.
2014. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Rakd akkor üvegbúra alá,vagy steril szobába.Komolyan mondom röhej...én is aggódós anyuka vagyok,de azért a hülyeségnek is van határa.Legyek szaros lába.Jézusom...
2014. ápr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!