Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Június végi babának milyen...

Június végi babának milyen hazahozós szettet tegyek?

Figyelt kérdés
27-re vagyok kiírva. Még nem mostam vasaltam, de hamarosan megteszem. Viszont elgondolkodtam, mit tegyek a hordozóba, amiben hazahozzuk? Napozó body vagy hosszú? Vagy mit ?
2014. máj. 8. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
azért hosszú kell még majd szerintem de legalább egy kis vékony takaró, egy ujszülöttnek még nem oylan a höháztartása mint nekünk. amjd meg fogod látni hogy 30 fokban is képesek vacogni az elején fürdetés közben. áadásul nem szeretnek fedetlenül lenni, öket ez zavarja. Na meg nem lehet tudni elötre hogy 30 fok lesz avgy csak 15 mint tudjuk nem kiszámitható az idöjárás. készits ilyet is olyat is.
2014. máj. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én tavaly, július közepén szültem. Iszonyat meleg volt akkor, a babámat mégis body+hosszú ujjú pamut rugdalózóban hoztuk haza.

Lényegében Ők 37 fokból jönnek a világra! :)

Sok boldogságot! :)

2014. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor vékony hosszút teszek inkább :))
2014. máj. 8. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Vékony body (mindegy, hogy hosszú, vagy rövid ujjú), hosszú ujjú rugi, vékony, fület takaró sapi. Legyen kéznél egy vékony pléd.
2014. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Már meg van, vagy kis talpas nadrágos szettben, vagy vékony pamut tipegőben jön haza :)
2014. máj. 10. 14:28
 6/6 anonim ***** válasza:

ez így tökéletes lesz! :)

Sok boldogságot hozzá!

2014. máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!