Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Júliusi babát hogy öltöztessek?

Júliusi babát hogy öltöztessek?

Figyelt kérdés
Juliusra várjuk aa babát és nagyon félek hogy nem tudom majd hogy öltöztessem .nagyon meleg van akkor őt is csak egy pelusban hagyhatom majd?azt tudom hogy túl öltöztetni sem szabad,sőt rosszabb.
2014. máj. 24. 07:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam tavaly július közepén született. Épp tegnap gondoltam rá, h komolyan most nagyobb bajban vagyok, h mit adjak rá, mint mikor polyasbaba volt.

Amikor kint 40 fok volt, akkor napozó volt rajta, egyébként nem egyszer hosszú ujju rugi.

Kánikulában úgysem fogsz kivinni egy ennyire pici babát. (én legalább is nem vittem, mivel nekik még nagyon rossz a hőháztartásuk)

2014. máj. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is nyári, és a legkeményebb nyáron született. Én trikós body-t adtam rá, tehát egy szál pelusban nem mertem. Fog az menni!
2014. máj. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vegyél rengeteg napozót, ujjatlan body.

Azért egy szál pelusban nem jó, a ruha felfogja az izzadságot, annyi kell rá. Ő jól fogja viselni a meleget, hisz gondolj bele, a hasadban is 36 fokban van!

Éjszakára egy hosszú ujjú rugi kell.

2014. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.remélem menni fog, nagyon izgulok(nem csak az öltöztetés miatt,hanem ugy mindenban):)
2014. máj. 24. 15:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly júliusban született, a legnagyobb melegben. Mikor már bent is nagyon meleg volt (27-28 fok), pelus és póló, vagy ha kevésbé meleg, akkor ujjatlan body, rövid ujjú body, kis zoknival, mert a lábacskája mindig hideg volt. Alváshoz betakartam egy textil pelussal.
2014. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azért nem adtam rá bodyt, mikor nagyon meleg volt, hogy a kis hasánál is szellőzzön, ne szoruljon meg a levegő.
2014. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!!:)
2014. máj. 27. 17:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanebben a cipőben járok, augusztus 8-ra vagyok kiírva. Te tudod már, hogy miben hozod haza a kórházból?
2014. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát nem nagyon meg szeretném várni a 36 hetes ultrahangot ott van suly és méret becslés. de szerintem valami nagyon vékony rugit fogok választani ami ink nagyobb hogy ne feszüljön rá (ha nagyon meleg van jobb a lengeruha) vagy tévedek??te tudd már?
2014. máj. 30. 12:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán, egy vékony fehér tipegőre gondoltam, holnap akarok elmenni szétnézni. Valószínűleg nem veszem meg az 56 osat, inkább picit nagyobbat, nehogy kicsi legyen. De elég tanácstalan vagyok.
2014. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!