Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júliusi babája kinek lesz?...

Júliusi babája kinek lesz? Hogy érzitek magatokat? Kitudja már a baba nemét?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 17:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A miénket június közepére-végére várjuk :) Kisfiú, és most kezdek pocakosodni szépen. Én nagyon cefetül voltam az első harmadba, semmit nem tudtam enni, ez annyiban változott, hogy bár húst egyáltalán nem, de már jobb étvágyam van! Te?
2014. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Julius 22,úgy néz ki hogy kis csaj lesz! Fáradtság még tart néha édesség utáni vágy (persze eszem is valamit olyankor) én már dagadok kéz, láb és az orrom kb duplájára nőtt:-D a pocim is növekszik lassacskán!
2014. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
julius 22, szinten :), rosszullet meg mindig tart, de valamivel mar jobban vagyok. Sajnos a gyomorsavval szenvedek, ez miatt kokemeny dietan vagyok. Nemét talan 3 het mulva meg tudjuk lesni. Te kerdezo? Hogy vagytok?
2014. jan. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
sziasztok. csatlakozom én is:)július 22re vagyok én is kiírva.a nemét még nem tudjuk majd következö uh-n rem megmondják. bár mindedj hogy fiú vagy lány mert első baba lesz. nektek hányadik? rosszulétek most kezdenek elmúlni nagyon hányós voltam eddig.de a fáradtság még nekem is tart. lehet hogy ez egy hülye kérdés de ti ha hanyadt lefeküdtök akkor kemény a pocitok? :)
2014. jan. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Veeeegre, jovok en is :D Julius 23 a buvos datum. Elso babo, es ugy nez ki, kislany lakik a pocakban. A babonakhoz meltoan cefetul vagyok az eleje ota. Vannak jobb napok, vagy csak reggel van rosszullet, remelem hamarosan elmulik.


Budapesti van esetleg koztetek? :)


Ki milyen babakocsit fog venni/ vett mar? En hetek ota nezegetek, de konnyu, 3:1, jo aron szinte nincs :( Espiro vector air vagy pro a mostani kedvenc, remelem talalok belole, ha mast nem, jo allapotu hasznaltat. Ti vettetek mar valamit?

2014. jan. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
én még nem vettem semmit nézegettem már én is sok mindent. de még nem merem megvenni. majd idővel.4es voltam
2014. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Július 8-ra vagyok kiirva.Nem tudjuk 100%-ra de több valószínű fiú.

Nekem második baba, szépen látszodik már a pocim is :)

2014. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én juli 26-ra vagyok kiirva de ugyis elobb szuletik meg :-) Lanyom is 2 hettel elobb jott spontan.

Még nem tudtak megmondani a nemét, nem ugy fekszik. Az elso harmadban nagyon rosszul voltam, ugy 1,5 hete mar tudok enni :-)

2014. jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Juli 18, eddigsem voltam rosszul,semmit nem érzek,a babo neme jövő héten talán kiderül.már nagyon várom. Budapesti vagyok. Mir
2014. jan. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2-es vagyok én is Budapesti, még semmit nem vettem nagy a babona a családban és a lelkemre kötötték hogy semmit ne vegyek:-( de a sogornöm (külföldön él) már nagyon sok mindent vett a születendő huginak nem babonás:-)
2014. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!