Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Késő őszi babának csak hosszú...

Késő őszi babának csak hosszú ujjú kombidresszeket és rugikat érdemes venni?

Figyelt kérdés
Vagy kell esetleg rövid ujjú rugi is?

2014. szept. 2. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam decemberi, és vetem neki rövidujjú body-t hosszú ujjú rugihoz, illetve hosszú ujjú body-t ujjatlanhoz.
2014. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
... vettem....
2014. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hány fok lesz a lakádban/házban. Vannak akik nem fűtenek jobban az újszülött miatt és csak max18-19 fokot tartanak. Ott mindenből csak hosszú ujjú ruha kell.

Ha van 22-24-26 fok akkor rövid ujjú bodyra ill. Ujjatlan rugira is szükség lesz.

2014. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a kórházba tudtam meg, hogy a rugi alá rövid ujjú body kell, mert két hosszú ujjút nehéz egymásra húzni és leszedni. Ha kapsz valahol széles pántos, vagy kantáros nadrágot ahoz jó a hosszú ujjú body. Bár Én már 9 hós babámra még mindig keresem a széles pántosakat, de csak egyszer kaptam, a kantáros viszont újszülöttnek nem jó.
2014. szept. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kell a rövidujjú is.

Én a rövidre adtam a rugit.

A hosszú ujjú bodyra meg ujjatlan rugit vagy kertésznadrágot.

2014. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő gyerek késő őszi, és hosszú bodyt hosszú plüss rugival adtam rájuk, vagy hosszú naci+ fölső együttessel.Nem igazán kellett rövid body.

A kórházban szintén mindkét esetben ugyanigy öltöztették őket.

2014. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja. Nekem jobban bejött a rövid ujjú body, hosszú ujjú rugi kombináció, melegebb is télen.
2014. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!