Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Bölcsibe, oviba hol veszitek...

Bölcsibe, oviba hol veszitek a nem túl vastag hosszúnadrágot fiúnak?

Figyelt kérdés

Nézem a vaterát is, de.... meg sok olyan van pl kínaiba hogy tiszta műszál, szóval legyen pamut ne legyen nagyon vastag és ne bolyhosodjon ki harmadik mosásra. Ja és ne kerüljön vagyonokba mert azért több is kéne belőle. Itthonra is, bölcsibe is kéne. Mi vált be nektek?

Tavaly még elment hogy vateráztam meg kifogtam turiba, de már kevés időm van ezekre, szóval egyszerre akár 5db is kéne, nem akarom egyenként vaterázni, úgy nem nem nagyon találkok, hogy akár 5dbot is árul ami megfelelne.


2014. szept. 8. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nextdirect-en nézted?
2014. szept. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Farmereket H&M-eseket, vagy F&F-et, KIK-eset szoktam venni, néhányat használtan baba-mama FB csoportokból, de újszerűen, melegítőt Decathlonban. Elég sok használt újszerű rucit kap oviba, én idegbaj vagyok attól, ha a vadiúj drága ruháza egy merő kosz. Márpedig oviban az lesz, mert leeszi, meg földes-sáros, ugyanis abban mennek ki az udvarra, amiben odaviszem.
2014. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezért szeretnék olcsót :) Mert rendben tudom, hogy pl H&M-esek jóminőségűek, de 3000 ft egy tréningnadrág. Na ennél olcsóbbat szeretnék :) És most látom egyre inkább a belül bolyhosak jönnek, az meg bentre meleg.

Jó a használt is, csak mivel több db kéne, így egyessével macerás megvenni, tuti kevés olyan eladó van aki elad vagy 5db-ot, ha meg messze van akkor a posta miatt nem éri meg egyessével pláne megvenni.


A Scamp nadrág milyen? Nem vastag? Még ezt néztem, hogy nem túl drága és a bodyk jók voltak. De azért nagyon vékony pólóanyagot sem szeretnék, hanem ami olyan köztes. Nem bolyhos, de nem pólóanyag.

2014. szept. 8. 20:43
 4/7 A kérdező kommentje:

Belenéztem a next oldalba, de azért 3000-4000ft-ot nem adnék értük.

Tescoba néztem, csak belülbolyhos volt.

2014. szept. 8. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem online turkálj akkor, ha csak ilyen nyúzható nadrág kell.
2014. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Scamp jó, bátran próbáld ki! Legalább 15 nadrágot vettem ott az elmúlt pár évben.
2014. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Decathlonban szoktak lenni leértékelt/utolsó darabos akciók, nagyon strapabíró tréninggatyáik vannak nagyon klassz árakon. Mi a bölcsibe a nyúzósruhákat kb mindet onnan vettük. 100% pamut, nagyon szép, és a vékonytól a téliig mindenük van, csak ki kell fogni.
2014. szept. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!