Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ez a szandi jó a bölcsibe...

Ez a szandi jó a bölcsibe vagy nagyon zárt? Link!

Figyelt kérdés

[link]


Ez van itthon, szerintem már nem fogjuk kintre használni, kitakarítanám és hordhatná bent a bölcsibe, mert méretben jó!


Szerintetek túl zárt, vegyünk egy újat ami teljesen nyitott? Mert ugye szupinált kell, az meg elég drága!


2014. szept. 4. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan használhatjátok. Nálunk is vegyesen van a gyerekek lábán szandi, vagy zárt cipő.
2014. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a kicsinek kényelmes és nincs a bölcsinek előírása, hogy milyen cipőt kér (nálunk fehér talpú cipőt kértek)akkor jó lesz.
2014. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen jó!
2014. szept. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 *Victorique* ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem túl zárt, tökéletes választás bentre!
2014. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem teljesen jó. Persze egy nyitottabb kevésbé meleg, de ez sem cipő, ráadásul bőr, úgyhogy jó lesz. Én nem engedném kárba veszni, ráadnám.
2014. szept. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mivel tisztítsam ki? Nincs cipőápolóm, csak egy olyan ami bőrre van, átlátszó krêm, de a cipő egy részén velúr anyag is van! A belsejével mit kezdjek amit a homok+ zokni megfogott?
2014. szept. 4. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!