Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsibe a ruhákra hova...

Bölcsibe a ruhákra hova írjátok a nevet vagy a jelet?

Figyelt kérdés

Egyáltalán jelet vagy nevet érdemes írni? Hova, a ruha cimkéjére? Vagy belevarrtok valamit? Milyen filccel? Ezek a vasalható jelek milyenek, érdemes venni?

Minden ruhába, abba is amibe megy reggel? Vagy csak amibe ott van bent a szobában illetve az udvaron?

köszi


2014. szept. 4. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én alkoholos filccel írtam bele a címkékbe a jelét.
2014. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Árulnak a vaterán géppel készített kis készletet, van benne vagy 10 darab, nagyobb és egész kicsi, bélyegnyi. Olyan helyre varrom fel, ami kívülről nem látszik. Jobb a jel, mint az írás, mert így a gyerek is felismeri. Ha a dajka nénik, bölcsisek nem ismerik fel, mi kié, akkor elkeveredik. Sokszor nagyi megy a gyerekért, esetleg nem tudja, melyik kabát az ő unokájáé. Szóval praktikus, ha jelek vannak benne. Én nem tudok rajzolni, így elkészíttettem a kis csigákat:)
2014. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
a ruha cimkéjére írtam a lányom jelét és mindenbe .
2014. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

vaterán rendeltem,bevasalható cimkéket!

Párszáz ft és rengeteg van egy csomagban!Most középsős és még mindíg van belőlle!!

2014. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

azokba a ruhákba is amikbe viszitek és majd hazahozzátok?

Tehát nem a benti ruhákba is?

2014. szept. 4. 20:31
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen én minden ruhába belerajzoltam alkoholos filccel a címkére, a zokni kivételével. Sapkába, sálba, bugyiba is belerajzoltam.
2014. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyikbe sem! Külön szekrénye van minden gyereknek, még soha nem keveredett el a fiam ruhája!
2014. szept. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igyekeztem mindenbe berakni a jelet, de mikor új ruhát vettem, azokba már nem raktam , s volt, ami elkeveredett, az öltöző másik részén volt felakasztva, más gyereknek ugyanolyan tréning felsője volt, egyszer nagypapa meg máséban hozta haza:) - szóval érdemes valami jelet tenni.A gondozónők is morogtak, amikor a "balesetes" bugyik címke nélkül száradtak.Valóban nem nagy jelzések ezek, de jó, ha vannak.

A bent ágyneműkre is kellett varrni, a kisfiam meg azt fogdosta, moncsigolta elalvás előtt. Valóban szép kis színes, hímzett jel volt:))

2014. szept. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugyan unokahúgom, de leírom: A kisszekrényben volt egy hímzett tornazsák, abba mindig beletettük az otthonit, hogy véletlenül se keverjék össze. Nálunk ketten vannak egy szekrényben, így oldották meg, nekünk is könnyebb volt, ha más ment érte, és nem tudtuk, mibe vitték reggel.
2014. szept. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

csak a vaterán kapni ilyet vagy méteráru boltban is?

Egyelőre alkoholos filc lesz, de van amiben fekete, színes a címke, abba nem tudnám belerajzolni. Meg mondjuk szebb és feltünőbb egy szép cimkés bölcsis, ovis jel.

2014. szept. 5. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!