Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Beadnátok bölcsibe csak...

Beadnátok bölcsibe csak azért, hogy a nagyobbakra több időtök jusson?

Figyelt kérdés

1 éves lesz 24.-én. A középső lánykámnak én főzök minden nap, viszem a kaját neki az oviba. Több műtét, vizsgálat vár rá, és úgy érzem nem tudnék rá odafigyelni 100%-ig, ha a kicsi is ott van. Sajnos most derült ki, hogy ennyire beteg. A páromnál dolgozom heti 10 órát, de oda vihetem a kicsit, szóval emiatt nem adnám bölcsibe.

Viszont a párom azt mondja, adjuk be, mert úgy legalább több időm jutna a másik 5 gyerkőcre is.

Még egyik sem járt bölcsibe, ő lenne az első.

Mi a véleményetek?


2014. szept. 3. 14:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
37%

Nem szültem volna 6 gyereket,pláne így nem ,hogy egymás rovására mennek.

Szép kis család vagytok,mondhatom.

Akinek most a legnagyobb szüksége lenne rád az az 1 éves lányod,és pont őt dugod bölcsibe.

Gratulálok!

2014. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%

Nem.


OFF 6 gyerek? Bátor vagy....

2014. szept. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám be csak ezért. Amíg vizsgálatokra mész, addig nem tud a nagyi vigyázni rá?
2014. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

6 gyereketek van? gratulálok, nem lehet egyszerű mindegyikre figyelni.

de a kicsi 1 évesen szerintem még nem vágyik társaságra, anyára van szüksége.


hogy telik a napotok? másik 5 gyerek ovis-sulis? ha a nagyobbak közösségbe járnak, akkor nem adnám be, alvás időben meg lehet főzni, ha a beteg gyerek otthon van akkor lehet megpróbálnám. nehéz helyzet

2014. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy én szültem mindet. 2 az enyém, 2 a páromé, 2 pedig a halott nővéremé. És nem az 1 évest műtik, ő egyébként fiú. A középső lánykával van gond.

És anyagilag nincs gondunk.

2014. szept. 3. 14:22
 6/27 A kérdező kommentje:

A többi ovis-sulis. A legnagyobb 19 éves, ő a páromé. Se nagypapa, se nagymama nincs már.

A vizsgálatok a hosszúak, plusz az utazás, és a párom nem akarja ennyire leterhelni a kicsit.

A beteg gyerkőc a műtét után itthon lesz.

2014. szept. 3. 14:25
 7/27 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem amíg a kislánnyal jársz vizsgálatokra, addig a nagyi vagy rokon, szomszéd legyen a megoldás, ne a bölcsi.

Férjed is jó fej nagyon, gyakorlatilag az jön le, hogy a kicsi le van ejtve, menjen bölcsibe, holott az 1 évesednek is legalább akkora szüksége van rád, mint a beteg kislányodé. Szóval én nem adnám bölcsibe.

Egy kicsit túl vállaltátok magatokat, ami a gyerekeket illeti, és most mindegy, hogy te szülted-e mindet vagy sem. :)

2014. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%

ha jól érzi magát a bölcsiben,beadnám. ha nem,akkor megpróbálnám megoldani másképp. az én lányom kerek egyévesen is imádta volna a bölcsit,most is imádná 16 hónaposan,de itt nincs sajnos.

a rosszmájú 1-essel meg ne foglalkozz. rossz magyar szokás előbb ítélkezni,mint gondolkodni.

2014. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%
Értem. De akkor sem adnám csak azért bölcsibe. Kitartás, mielőbbi javulást kívánok.
2014. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
73%
Megkérdezhetem mi baja a lányodnak? A kicsit biztosan nem adnám be.
2014. szept. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!