Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » December végi babának, miből...

December végi babának, miből mennyit érdemes venni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát erre én is nagyon kivi vagyok, mert mi is decemberre vagyunk kiírva:)
2014. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Január eleji a babám, ha újrakezdeném a következőket venném: rövid ujjú body-hosszú ujjú rugi kombóból 4 db, hosszú ujjú body-ujjatlan rugi kombóbol 3 db és még plusz 1-2 body pótban, egy meleg levegőztető zsák, babakocsiba bundazsák, 2-3 meleg hálózsák, vastag és vékony sapkából egy-egy db, egy kiskabát vagy melegebb kardigán és 3-4 takaró, babapléd különféle vastagságúak.

Minden, ami ezen felül volt nekünk totál felesleges volt, csak azért adtam rá a babára mert hülye fejjel megvettem:-)

2014. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy általános babakelengye lista alapján vásároltam. Teljesen jó volt az elején nekünk, aztán kitapasztaltuk, hogy mit érdemes venni. Én azt bántam meg, hogy a bundazsákból 62-eset vettem (mindenki ezt tanácsolta). Egyszer sem tudtam ráadni, mert olyan nagy volt rá (50 cm-rel született), még jó, hogy nem volt hideg a tél.
2014. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok, én is bedőltem azoknak, akik azt mondták 62-es overált vegyek, egész télen nagy volt a lányomra, nyáron kezdtük a 62-es méretet csak, először elég az 56-os ruhatár, ha nem jósolnak kiemelkedően nagy babát.
2014. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
December vegi a lanyom. Az overalbol en is bedoltem a nagyobb meretnek, boven eleg lett volna az 56os. Legalabb 10 hosszuujju bodyt es ugyanannyi rugit vennek (5-6 db volt). A fene mosna annyit, orultem, h fel tudtam allni:-P
2014. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!