Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szerintetek praktikus, ha egy...

Szerintetek praktikus, ha egy egy éves gyereknek van 2 overálja télre?

Figyelt kérdés

2014. okt. 1. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze amíg egy szárad másikba lehet menni nagyihoz vagy sétálni.
2014. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Praktikus, mert ha nem ugyan akkora méret, akkor legalább el van látva egész télre overállal. Bár nekünk elég volt 1 is, ha koszos lett bedobtam a gépbe, jó magas centrifugával és másnapra megszáradt. Nem tömör sűrű anyag, hamar szárad.

Én kétrészest vettem és a kantáron a gombot kellett arrébb varrni így egy overáll elég volt.

2014. okt. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is kettő volt a gyerek 1 éves korában, maximálisan kihasználtuk :)
2014. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Abszolút! Bár Ő még annyira nem fog hemperegni a hóban, de azért nem árt kettő.
2014. okt. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 1 is megteszi
2014. okt. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk tavaly télen volt 4-6 hónapos a kislányunk. Két overallja volt, egy nagyobb 62-es és 68-as. Ugyan hóban nem fetrengett, de történnek balesetek a pelusban, és míg az egyik mosásban volt, a másikat használtuk. Most egy éves a kislányunk, és idénre is két overallja mindenképpen lesz, hogy legyen váltás.
2014. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!