Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szoktatok internetről rendelni...

Szoktatok internetről rendelni cipőt a gyereknek?

Figyelt kérdés

Én valahogy sosem merném megrendelni a cipőt próbálás nélkül, függetlenül a belső talphossztól, hogy az látszólag stimmel.


Velem is volt már olyan, hogy két azonos márkájú, azonos méretűnek feltüntetett cipőpár közül csak az egyik fazon volt jó, és örültem, hogy fel tudtam próbálni.


Annyival olcsóbb lenne az ország másik felén lévő meghirdetett cipő (akár használt, akár új, akár magánszemély, akár viszonteladó bolt), hogy nem érné meg elmenni a közeledben lévő cipőboltba elmenni? Mi van akkor, ha nem jó a vásárolt cipő? Visszaküldöd? A postaköltség kit terhel ilyenkor?


2014. márc. 11. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. Egyébként ruhát sem, de cipőt semmiképp nem mernék.
2014. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én már rendeltem ruhát és cipőt is netről, legutóbb cipőt rendeltem a SuperGear oldaláról. Pónis cipőt akart a lányom, ezért rendeltem onnan egy pónis vászoncipőt, ami az oviban van benti cipőnek. Futár házhoz hozta másnap, utánvéttel fizettem, így is annyiba került, mintha előre utaltam volna. Teljesen jó volt a méret is a táblázat alapján, így én máskor is fogok netről rendelni, ha éppen ott találok olyat, amilyet szeretnénk.
2014. márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Mivel ahány fajta cipő, ahány gyártó, annyi méretezés és úgy vagyok vele, ha nem jó, akkor küldhetem vissza, plusz postaköltség, meg minden, akkor inkább vagy helyben vagy a közeli városban elmegyünk és megvesszük úgy, hogy a fiúnk is ott van és felpróbálja. Nekem az a biztos. Meg akkor jobban szemügyre is tudom venni, hogy konkrétan milyen az a cipő.

Amúgy, ha nem jó a méret, akkor téged, mint vásárlót terhes a postaköltség.

2014. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen rendelek a lányomnak cipőt a netről,mindig egy helyről.Még sosem volt probléma.Itt is van belső talphossz,és oda szokták írni,hogy melyik cipő ajánlott dundi,torkos lábra..stb.

[link]

2014. márc. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyszer rendeltem, d.d.step cipőt, de előtte felpróbáltuk ugyanazt a boltba. Az interneten ugyanazt a cipőt 2 ezerrel olcsóbban vettem meg, meg a posta is ingyen volt. Ha legközelebb is lesz ilyen lehetőség biztos megint így csináljuk, hogy előtte felpróbáljuk boltba.
2014. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szoktam internetrol cipot rendelni.Tobbnyire semmivel sem olcsobb,de nagyobb a valasztek.Nalunk a suliban szinte az osszes gyerek ugyan azt a 10 fele sportcipot hordja,mert azokat lehet kapni a boltok tobbsegeben.En szeretek "ritkasagokra" vadaszni a neten.A legutobbi 3 alkalommal rendelt cipoket pl meg egy gyereken sem lattam viszont.

Elofordult mar, hogy ki kellett cserelni a meretet,annal a webshopnal csere eseten nem kellett postakoltseget fizetni(a visszakuldesert sem).

2014. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem soha.
2014. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Magas a fiam lábfeje, a belső talphossz nála semmit nem jelent, mert nem megy bele a lába a legtöbb cipőbe. Próba nélkül eszembe sem jut cipőt venni neki (magamnak sem vennék).
2014. márc. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem soha.
2014. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

D.d. Step cipőt hord a lányom. Ha kinőni, akkor tudom hog eggyel nagyobb kell, így nem lehet mellé lőni.

Üzletben egy szandál 7-8.000ft, egy bakancs, egy csizma 9-12.000

Tavaly nyár végén le voltak árazva egy oldalon a cipők, 4-5000 volt egy pár. Vettem egy szandált az oviba, egy őszi bakancsot, s egy teli csizmát. 15.000 volt a 3 pár, ingyen kihozták. Az üzletben fizettem volna érte 25.000. Nem mindegy szerintem, szóval megéri azt nézni mi hol mennyi!

2014. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!