2,5 évesnek milyen vastag overál a jó? Érdemes külön bölcsibe is venni egyet?

Figyelt kérdés

Kérdésem, hogy 2,5 évesnek mennyire vastag overált érdemes venni? Tavaly olyat vettem aminek a nadrágja is vatelinnel bélelt és ezen még polár anyag is volt. Viszont látom ezeket a sígatyákat, amik vékonyabbak, talán nincs annyi vatelin bélése és nem poláros belül végig a lábnál. Viszont talán abba jobban mozog nem? Abba kályhamelegnek mondottba nem lehet annyira rohangálni nem? Tavaly olyanunk volt, még nagyrészt babakocsival közlekedtünk, így nem is volt kérdés számomra, hogy nyilván a melegebbet veszem, de idén elgondolkodtam.....

A sínadrág alá mit adtok, ugyanúgy csak harisnyát? Vékony vagy vastag harisnyát?

A másik kérdésem, hogy biztos a bölicsbe is kimennek majd télen is az udvarra, vajon érdemes oda külön overált használni? Igazából oda inkább egyberészest vennék, itthonra meg kétrészest. Csak vajon melyik vastagság a jó.....

Köszi a tapasztalatokat!!!!!



2014. okt. 24. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
én külön nem vetem a lányomnak külön bölcsis overált se külön sínadrágot,amugy a vékonyabb sínadrágba jobban tudnak mozogni a gyerekek.
2014. okt. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Soha nem vettem olyan vastag overalt. Szerintem egy 2-3 évesnek bőven jo a normál vastagságú, úgyis sokat rohangálnak. Harisnya elég lesz alá, vékony vagy vastag,mindkettő jo alá, időtől függ.
2014. okt. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mi, is átlagos overált választottunk, csak harisnya volt alá, mert már tanulják a benti nadrágból ki, vagy csak harisnya van és arra dolgot. nagyon jó volt a sima kapucnis overál most már ovis, középsős a fiam, de megint overált kap mert, nem bízom a nagy öltöztetésben és ő még kicsi, hogy meg tudja itélni mennyire öltözzön fel az udvarra.
2014. okt. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!