Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogyan vásároljak téli csizmát...

Hogyan vásároljak téli csizmát 14 hónapos lányomnak?

Figyelt kérdés
Pár napja állt fel először, néha lépeget egyet-egyet. Szeretném megvenni a téli csizmáját. Honnan tudom hányas lába van, le kell mérnem és van egy táblázat? Segítsetek légyszi. Ezenkívül ha most megveszem, az februárban még jó lesz rá? Nagyobbat kell vennem esetleg egy számmal?
2014. okt. 26. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Találsz rá táblázatokat, meg vannak mérőeszközök is a gyerekcipő boltokban, de mindenképp próbálni célszerű, nemrég vettem én is kocsicsizmát és csak hozzámértem a talpához, és nem megy rá a baba lábára, mert túl magas a lábfeje...tudom, barom voltam :-) Amúgy szerintem bőven ráérsz még járásra való kinti cipőt venni, mert ki tudja mikor fog még magától járni, addig meg gondolom nem rakod le hidegbe kint. Lányom 2,5 hónapja áll és lépeget kapaszkodva mindenfelé, de még mindig nem jár magától, így várat magára a csizmavásárlás, pedig égek a vásárlás-lázban :-).
2014. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom y valaszt! Rosszul fogalmaztam, julius 9-en allt fel eloszor, azota kapaszkodva lepeget, a felallast ugy ertettem hogy kapaszkodas nelkul, guggolasbol all fel es kapaszkodas nelkul lep 1-2 lepest. Szoval kezdeti totyogasra gondolok.
2014. okt. 26. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!