Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha március közepén születik a...

Ha március közepén születik a baba, hogy vásároljak? Kell még téli ruha? Lehet, hogy még hideg lesz!

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, március közepén azért még hüvös van, sőtt szinte hideg. Pláne egy babucinak, aki csak fekszik, nem melegszik át attól, hogy mocorog. Szerintem nyugodtan vegyél pár téli rugit, bundazsákot. 37 hetes kismama.
2009. okt. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam márciusi születésű.

Mi a kisebb méretű ruhákból vastagabbakat, főleg télieket vettünk, de készültünk pár darabbal jó idő esetére is.

A kórházból vastag kezeslábasban, vastag sapkában hoztuk haza + egy takaró is volt rajta.

Szerintem érdemes beszerezni: vastag kezeslábas, vastagabb sapik, bélelt hálózsák, kis nadrág (amit ha hűvösebb van, ráhúzhatsz a rugira), kis pulcsi.

2009. okt. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
SZia! Én március vége fele szültem, és bizony még a téli cuccok kellettek. Ha nem is mind az volt, de főleg hosszú újjú body-kat és melegebb cuccokat vásárolj a kicsi rucikból.
2009. okt. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, március közepén szülök, és fogalmam sincs, hogy milyen ruhák kellenek, de nekem is azt tanácsolták, hogy téli rucik, csak keveset:)
2009. okt. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jajj,ugy izgulok:))en is marcius kozepen kell szuljek es meg nem is mertem erre gondolni,de olyan jo olvasni,es tudni hogy ez nekem is szol:)Jajj,ha gondolok ra hogy mi fog kelleni mar attol izgatott leszek.Alig varom hogy vehessek mar valami kis rucit neki.Bocsi hogy nem a kerdesedre valaszoltam,de muszaj volt hogy leirjam.Puszi mindenkinek,kellemes babavarast kivanok.
2009. okt. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, én márc. 12-re vagyok kiírva.

A babaruhatárunk (még nincs meg minden, de ezeket tervezzük): 56-os méretű body 5-6 db pamut, 56-os rugi 3 db pamut, 2 db melegebb anyagból való, 2-3 db pamut kising vagy perling, 1 kisméretű harisnya, 2-3 pár vastag zokni, 1 téli kezes-lábas vagy bundazsák, 1 polárpléd, 1 sima gyerekpléd, 2 db pamut sapka, 1 db kötött (téli) sapka, 1 pár kesztyű.

60-as méretűekből pár melegebb cucc, a többi lehet lazább is. Arra számítsunk, hogy a kisméretűeket hamar kinövi. Ja, és kaptam még egy használt kötött kisméretű kardigánt, szerintem az is jól jön.

Még nem döntöttük el, hogy veszünk-e pólyát, de ha nem, akkor szerintem jól jön az első hetekben 1-2 db babahálózsák. Nagyon aranyosakat lehet abból is kapni.


Hazavinni így tervezzük: pamut kising, zokni, body, rugdalózó, pamut sapka, kötött sapka, kesztyű, bundazsák, és esetleg egy kispléd.


Jó babavárást.

2009. okt. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!Nekem is jó olvasni ,hogy akivel egy időben szülök ugyanolyan izgatott mint én :-))!!
2009. okt. 2. 15:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is még kell a melegebb ruha,sajnos a március csak a naptár szerint tavasz a hőmérő szerint a tél vége!!
2009. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!