Olx-en biztonságos előre utalni szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is mindenhol ezt olvasom sajnos:(
2014. okt. 26. 20:28
 3/14 anonim ***** válasza:

Számomra igen.Nagyon sok mindent veszek és vettem ott.

Szinte minden héten.Előre utalok én is,legyen az akár 3000 akár 15000 forint.

Sose vertek még át,és én se másokat.

Én is árulok ott és előre utalást szoktam kérni,de soha nem éltem vissza ezzel.

De persze,akinek rossz tapasztalta van az nem fogja ajánlani!

2014. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sehol nem az. Sosem tudhatod, hogy akinek te utalsz, az épp tisztességes vagy nem.

Nálam az a "szabály", hogy csak annyit utalok, amennyi nem vág földhöz, ha az eladó eltűnik vele. Bár egyébként rossz tapasztalatom nekem sem volt még, igaz nem is vásárolok túl gyakran online.

2014. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nekem már volt egy rossz sajnos ezen az oldalon.

És ezek után már félek egy kissé.

2014. okt. 26. 20:35
 6/14 anonim ***** válasza:
Én csak a Vaterában bízok. Számtalanszor rendeltem dolgokat onnan és mindig minden rendben volt.
2014. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Eddig mindent így vettem olx-n, jofogason, sohasem volt probléma. Én is mindig izgulok egy kicsit, de próbálom amennyire lehet, lecsekkolni a másik felet, pl van-e több hirdetése, facen megnézem tényleg van-e gyerek. Sajnos ez benne van a pakliban, de még mindig olcsóbb (ingyen utalok) mint az utánvét. Rá szoktam előre kérdezni, hogy milyen banknál van, mert én is bankos vagyok, hátha nálunk, talán a valódi csalót egy kicsit ez megtorpantaná. Aztán lehet, hogy majd egyszer én is bebukom az utalásomat.
2014. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ismerősömet nemrég húzták le 100.000 Ft-tal...
2014. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nálam csak személyesen átvehető dolgok jöhetnek szoba.igy nem tud eltüni a pénz.
2014. okt. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére még nem volt ezzel problémám. Bár a legnagyobb összeg, amit elutaltam az 10 000 volt. Ha nagyobb összegről lenne azó, akkor átgondolnám. Amúgy én is árulok, de nekem midegy, hogy utalással, vagy utánvétellel kérik, mert az árár a vevő fizeti. Az utánvét egyébként drágább.
2014. okt. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!