Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A spirál menyire biztonságos?...

A spirál menyire biztonságos? Szülés után egyből lehet használni? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2014. okt. 8. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem ajánlotta a dokinőm a spirált.

Helyette ajánlotta a hüvelygyűrűt. Lassan fél éve használom, és nekem nagyon bevált. Szex közben sem zavar.

3 hónapra 10.000.-

2014. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én terhes lettem mellette. 6 hetes kontrolon már felteszik ha szeretnéd. Én nem ajánlom. 13 ezer volt egyébként
2014. okt. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 19-38 éves koromig azzal védekeztem. Semmi gond nem volt, nem lettem terhes mellette, viszont mikor gyereket akartam, a spirál levétele után 10 nappal már ott volt a bébi. Én imádom, jobb -szerintem- nincs is.
2014. okt. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én szülés után egy évvel rakattam fel. Egy éve van már fent és nem lettem még terhes..remélem nem is leszek,,ha eddig nem!! 6000 ft volt és nagyon szeretem, mert nem érzem,hogy fent van!
2014. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapja szültem, egy hónapja van spirálom. Így sajnos a hatékonyságáról még nem tudok véleményt írni. A felhelyezés nem kellemes- kb. mint egy magzatvíz vizsgálat szülés előtt- de azóta nem érzem. A mensim nem lett hosszabb vagy fájdalmasabb tőle, szex közben nem zavaró. Nekem hormonmente T-Care van, ez 12 E volt. Állítólag 99%-os hatékonyságú- hát meglátjuk :) Egy babát később még bevállalnánk, és pontosan ezért szerettem volna hormonmentes megoldást- a gyógyszer után 1,5 évig "küzdöttem" hogy egyáltalán megjöjjön...
2014. okt. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Masodik hormonos spiralm van a menszeszem elmult tole kivallo

Nagyon draga volt de megerte

2014. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
4%
olyan pasival szerelmeskedj aki nem élvez el benned, azaz tantrikusan csinálja! Kiszúrás a nővel a spirál is és minden egyéb megoldás! Miért a nőnek kell védekeznie mikor a pasinak kellene a nőre vigyázni? Ti ezt nők nem értitek!?
2014. okt. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó attól hogy nem élvez beléd a férfi még lehetsz terhes. Az abortuszt is a nőnek kell lerendeznie....
2014. okt. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
van ismerősöm, aki terhes lett mellette. 10 ezer felett van az ára. egy másik ismerősömnek, mikor kiszedték, belenőtt a hús. nem mindenkinek válik be ez a módszer.
2014. okt. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A nővérem súlyos beteg lett tőle,ki kellett vegyék a méhét...a férjem soha nem engedte,hogy bevegyek valamit vagy felrakassak akármit.12 éve vagyunk együtt (11 éve házasok)mindig ő vigyáz.

A kérdésre válaszolva:nem százas,néhány hét után ajánlatos.

2014. okt. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!