Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Úszópelenkát hol tudok venni?

Úszópelenkát hol tudok venni?

Figyelt kérdés
Nem az eldobhatósra gondolok, mert olyan van , hanem a 3 rétegűre amit az eldobhatósra még ráhúzok.Hétfőn megyünk babaúszásra (most először) és kell ilyen 3 rétegű pelus is.

2014. okt. 30. 12:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
63%

[link]


Kedves 5-os! Miert vagy idegbeteg? Van, ahol kotelezo, pl. nalunk is!


Amugy 4-es vagyok kerdezo, es amit belinkeltem, ott lehet kapni!

2014. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: Miért lennék idegbeteg?
2014. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik köszönöm a válaszod. Negyedik: igen már kérdeztem,de senki nem válaszolt, most legalább kaptam infót, köszönöm mindenkinek!
2014. okt. 30. 12:49
 14/19 A kérdező kommentje:
Kedves 12:46-os ismerem a google-t, igen be is írtam, de tapasztalatokra voltam kíváncsi, ez egy ilyen oldal, itt kérdezhetek..... köszönöm
2014. okt. 30. 12:53
 15/19 anonim ***** válasza:
50%
Most nem masolom be a valaszod 5-os. Olvasd vissza, es akkor rajossz.
2014. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én ilyet rendeltem a kislányomnak [link] Nagyon vékony, olyan mint egy bikini alsó, annyi, hogy belül van egy plusz réteg, de a babaúszin szóltak, hogy ez nem jó, ki nem dobom, adok alá úszópelust míg ki nem növi, 3 rétegűt amilyet Te írsz, nem találtam sehol, viszont ahova járunk úszni az oktatótól lehet venni, igaz rajt van a logójuk, de a következő méretet tőlük fogom venni.
2014. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! :)
2014. okt. 30. 14:58
 18/19 anonim válasza:

Mi itt vettük:

[link]

neoprén, vagyis melegít, a kakit tökéletesen megfogja, nagyon szuper. UV védő is egyben. Nekünk bejött.

2015. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Minibúvár webáruház. Itt lehet kapni a combnál és a deréknál állítható úszópelenkát. Nekünk is ilyen kell plussz az úszópelus.
2015. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!