Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem adnak az anyukák a...

Miért nem adnak az anyukák a strandon a gyerekre kisbugyit vagy úszópelenkát?

Figyelt kérdés
Persze most mindenki írja majd, hogy ő ad. De tele van a strand meztelen gyerekekkel. Én félteném az aberrált emberek tekintetétől is meg egy kislány ne üljön bele csupaszon a sáros homokba míg homokvárat épít.

2014. máj. 26. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

én adok a gyerekre száraz pelust, vízbe úszópelust (még nem szobatiszta).

talán azért nem adnak rájuk semmit, hogy szellőzön a kis fenekük...?

de én sem tartom normálisnak.

2014. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan így vannak, az okát én sem értem. A hideg kiráz a gondolattól, hogy valami bele megy a fenekébe, homok a nemi tájékukra, függetlenül a nemtől. Nem hinném, hogy egy kis bugyit ne viselne el magán a gyermek. Mindig van gatyó a fiamon, otthon is....
2014. máj. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ezen én is sokat gondolkodtam már. én már vettem a 10 hónapos lányomnak rendes fürdőruhát (alá úszópelus).

nem csak azért, hogy ne meztelenül üljön a homokba stb, de az én gyerekemet ne bámulja senki..

2014. máj. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is most vettem a 1,5 éves kislányomnak kis bugyit, hogy itthon a kertben abban legyen a nagy melegben, de ha strandra mennénk, akkor is adnék, hasonló megfontolásból, mint amit már leírtak az előttem szólók. Pelust nem, csak ha vízbe megy, akkor úszópelust adok majd rá. Szegényt így is sajnálom ebben a nagy melegben a pelenkában dunsztolódni, sűrűbben is cserélem, mint egyébként. Ebben édesanyámtól kértem tanácsot, elmondta, amikor mi kicsik voltunk, ő is adott bugyit ránk, volt egy csomó nála, és ha bepisiltem, akkor csere, és már szaladtam is tovább.
2014. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Mert ostobák.
2014. máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!