Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mit lehet kezdeni a besargult...

Mit lehet kezdeni a besargult babaruhakkal?

Figyelt kérdés

Megtalaltam a fiunk pici ruhait, de sajnos tobb darab foltokban besargult kozuluk.Kicsit mar kiserleteztem, egy egesz napot aztattam oket, majd rendes mososzerrel kimostam, de nem lett sokkal jobb.

Igazabol nem letszukseglet, azt hittem elajandekoztuk oket,igy mar mindenbol vettem ujat a pocaklakonak, de most hogy megis ratalaltam, sajnalnam oket kidobni.

Feheritot nem merek hasznalni, mert nem tiszta feher darabokrol van szo, de ha menthetetlen akkor feleslegesen nem bajlodnek veluk.



#besargult ruhak
2014. nov. 1. 01:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hogy kifordítod őket és úgy raksz rá mosogatószert (én purt használok) és egyből a mosógépe és kimosod :) Csodákra képes :)
2014. nov. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szódabikarbónás vízben kell áztatni! De azért ne egy napot, mert roncsolódik az anyaga. Kb. 1 órát hagyd benne.
2014. nov. 1. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az aktiv oxigenes feherito nem szedi ki a ruha szinet, de a foltokat altalaban eltunteti.

Nekem az etelfoltok nagyreszet is kiszedi. A besargult/szurkult ruhak nem lesznek ragyogo feherek, de sokat javit rajtuk. Szines ruhakhoz is ezt hasznalom.

Kb. 600ft 500g.

2014. nov. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!