Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek besargult a babaja es...

Akinek besargult a babaja es nem akart szopizni a korhazban hogy oldotta meg az etetest?

Figyelt kérdés
Melleim tele vannak egyikbol 20 ml megevett de igy is keltegetni kellett,masik mellre mar bealudt.tele vannak a melleim es o tudna csak kiszivni,mellszivo nemigen huzza.el vagyok keseredve nem engednek haza.
2014. máj. 28. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
A fiam is besárgult,aludt állandóan, viszont nekem nem is nagyon volt tejem, így ő kapott tápszert, azt megette. Még így is majdnem 1 hetet kellett bent maradnunk. Szerintem kérj tanácsot a kórházban, mert ennie kellene.
2014. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ma fignak neki adni tapszert uvegbol.es ha eszik az segiteni fog a sargasagon hogy elmuljon?
2014. máj. 28. 13:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert a bilirubin a széklettel távozik és a széklethez enni kell. Nálunk sajnos kellett a kék fény is.
2014. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom is besárgult, szintén kellett a kékfény :( Bár minket időben hazaengedtek ( császár után 5. napon).

Ő sem szopizott, eleinte tejem sem volt, fáradt is voltam ( más eü problémám is volt), ezért tápszert kapott. Később, a 3. napon tudtam fejni, így azt kapott...

Kitartás!

2014. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En keltegettem szorgosan es etettem, szinte a 2. naptol csak ebbol allt a napunk. De nem is kellett kek feny ala tenni, johettunk haza:-)
2014. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolso! Milyen gyakran keltegetted? Tapszert minden 3 oraban kap most mar.kozben ebresszem ot cicire ? De abbol ugyis csak 1 vagy 2 szivas lenne
2014. máj. 28. 14:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Hú szegény, gondolom nem bababarát kórházban szültél.

Nagyon nem kellene tápszerezni a babád, mert így még inkább ellustul és nem fog szopni, a tejed meg elapad.

Próbálj másféle mellszívót, vagy fejd kézzel, de mindenképp anyatej kellene neki.

A lányom is besárgult, nekem úgy mutatták, hogy dörzsölgessem a talpánál, vagy a nyakánál, ahogy a csecsemős csinálta neki, szinte már durvának hatott olyan erős volt, de a baba érdekében volt mindez.

Sok folyadék kell, hogy ürüljön a bilirubin.

2014. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy én szinte állandóan szoptatni próbáltam. A 3 óránkénti etetés nagyon kevés.
2014. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kézzel fejtem le annyit,hogy megkönnyebbüljön a cicim. Volt ott direkt ennek hűtő,eltettem és a csecsemős pohárból adta neki,mert bár ő kicsit volt sárga,de nem nagyon akart felkelni enni és nem akartam,hogy fény alá tegyék. Nem is került be.Van aki kézzel jobban fej és amúgy is hatékonyabban kimegy a tej a ciciből.Legalább is ezt mondták a kórházban és érezhető voltm,hogy a fejő csak felülről szívta ki a tejet,kézzel meg alul is puha lett a cicim.Próbáld meg.
2014. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!