Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen darabokból áll egy...

Milyen darabokból áll egy újszülött alapruhatára?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Rovidujju, hosszuujju bodyk, nadragok, harisnyak, zoknik, vastagabb rugdalozok, alvozsak, vastag-vekony pulcsi, kabat, overall, vekony-vastag sapka, kotott/kocsi cipo. Kb ezek
2014. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az elején nem csak bodyt és rugdalózót kell ráadni (kell a harisnya, nadrág, kis póló is?)
2014. nov. 5. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Amit akarsz azt adsz ra:), nekem ezek vannak az alapszettben. Polo felesleges, a body praktikusabb. En a bodyhoz nadragot es zoknit szoktam m melegebb mint egy rugdalozo, de az is teljesen jo megoldas.. 56-osbol keves kell, nagyon hamar kinovik. Es mivel kivinni ki kell, igy kell a meleg ruha is! 56-Osbol mondjuk a harisnyat kihagyhatod!
2014. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, zöld mancs ment :-)
2014. nov. 5. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a body-rugi kombót találtam legpraktikusabbnak, szinte mindig abban volt a lányom. Persze volt pár mutogatós ruhája, ha vendégek jöttek, vagy mi mentünk, de pl. harisnyát csak végszükségben adtam rá az elején. Ha kimentünk a benti cuccra ment az időjárásnak megfelelő overál és sapka. Irtó cukik a kisfarmerok meg pulcsikák, ruhácskák, de a gyereknek tuti kényelmesebb a rugi, és ráadni is egyszerűbb, a zoknikat nálunk percenként lerúgta. Mi 3 hónapig 56-ost hordtunk.
2014. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a harisnyát preferáltam, rugi+body. A pulcsija mindig a nyakában kötött ki, a zokni nálunk sem tartott semeddig sem, így kizárásos alapon maradt a kombó :). Mutogatós ruha nálunk is volt 2-3, de azt csak végszükség esetén használtuk.
2014. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

56-62-es ruhák.


6-7 rövid ujjú, 6-7 hosszú ujjú kombidressz. 5-6 rugdalózó.


2-3 sapka.


1 bundazsák.


2-3 kis pléd/ polár takaró.


2-3 kocsikabát.


Kesztyű.


12-15 textilpelenka.


4-5 kis zokni.

2014. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!