Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Újszülött babátoknak mennyi...

Újszülött babátoknak mennyi kombidresszt és rugit vettetek?

Figyelt kérdés

Indulásnak kb. hány db-ot érdemes vásárolni?

Ti vettetek 2 részes babaruhát is?



2014. szept. 3. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
4-5 db szerintem elég. Én 56-ost nem is vettem, iszonyat hamar kinőtte volna. 2részes ráér később szerintem.
2014. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem kevés volt az 5 db, 8-9 kell szerintem, és én bedőltem azoknak, akik szerint 56-os alig kell, mi 4 hónapig használtuk az 56-osokat, pont télen, minden lassan száradt, mire kellett a 62-es szépen kitavaszodott és a téli 62-eseket alig hordta a lányom. Két részest ritkán használtunk, inkább csak később, újszülöttként nem.
2014. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

56-os kell majd elsőre, de ez nálunk 3 hétig tartott ez a méret, utána már 62 kellett.

Hát számíts arra, hogy lebüfizi, vagy a kaki kifolyik, vagy a pisi, szóval kezdetben ilyen nálunk előfordult, vagy a pelenka miatt vagy én nem adtam rá jól.

De szerintem 5-6 rövidujjú body 3-4 rugi elég esetleg hosszú ujjú body 2 db és ujjatlan rugi 2db ezek 56osból. Én vettem sima hosszúnadrágot is, nekem a rugi nem jött be. Ha nagy volt akkor a lába kijött belőle és a rugi lábszára csak úgy lógott, igazgathattam, ha meg jó volt akkor a talp része már kicsi volt. De az elején mindenképpen jobb a rugi mert a köldökcsonkot nem birizgálja.

2014. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56-osból és 62-esből is 7-8 db-ot, kombidresszt és rugdalózót is. 2 részesből 2-3db volt.
2014. szept. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy tudtok el lenni 4 bodyval, 4 rugival. Bodyt adok a fiamra, rá a rugit. Ma 2x folyt ki a kaki, 4x bukott. 6 garnitúra ruha fogyott el ma, s 2 x cseréltem lepedőt a kiságyba .

Ha 4 szett ruhája lenne, délben már nem tudtam volna mit ráadni!

20 body, 20 rugija van. Tescóba vettem. Az egész került akciósan 20.000 Ft-ba. 0-3 hó méretezésű, s 2-3 hónapos koráig tényleg jók!

2014. szept. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5ös válaszoló! Mikor vetted ilyen akciósan a rugikat? Én 2000ft alatt sehol nem láttam rugit. Szeretnék venni neki pár darabot. Mert eddig csak egy van. Két részes ruhából pedig van több, kb 6-8 nadrág, 4 hosszú újjú, 2 vastagabb hosszú újjú. Hosszú újju bodyt egy 7db-os csomagot vettem, van 2 rövid újjú body is.


Harisnyát mennyit érdemes venni?

2014. szept. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!