Van/volt egyforma ruhád a gyerekkel? Tetszik neki, hogy egyformába vagytok?

Figyelt kérdés

Mindig is akartam valami egyforma cuccot a lányommal, de eddig nem találtam. Ma végre találtam két pulcsit, ráadásul a kedvenc meséjének figurája van rajta. (A hóember a jégvarázsból) Habár ugye neki az Elsa meg az Anna a kedvence, de azért tetszik neki a hóember is. Két kötött piros pulcsi. Plusz jó, hogy karácsonyi, mert mindig is akartam ilyen kötött karácsonyi pulcsit. Mondjuk az én pulcsim az inkább bordó, az ő méretében meg piros volt, de a hóember szinte egy az egyben ugyanolyan:D

Csak most nem tudom eldönteni, hogy most adjam oda neki, vagy majd karácsonyra:D Karácsonyra kap egy karácsonyi ruhát (jelmezt-imádja ezeket a jelmezeket). Karácsonyra vagyok kiírva a kistesóval, szeretnék még előtte lefényképezkedni vele egy közös pocakos képet szeretnék-felpróbáltam, símán rámjön a pulcsi most is:D Majd szeretnénk családi fotókat szétküldeni a családnak karácsonyra, ha megszülök, akkor majd 4-en leszünk rajta, de lehet a kisasszony nem jön ki előtte. A nagy most 4 éves, szintén lány.

A gyerekeknek tetszi, ha egyformába lehetnek anyuval-apuval?


2014. nov. 24. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Add oda még karácsony előtt, hogy tudjatok fotókat csinálni, meg tudjátok kihasználni a pulcsit. Az én lányom még 3,5 éves, az utánzás nagyon megy hajviseletben, és ruhában is (ha én farmerben, bakancsban megyek, ő is hamarabb felveszi), de ugyanolyan ruhánk nincs. Igaz, nem is törekszem rá, de ha nektek tetszik, jópofa, akkor hajrá!
2014. nov. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem írtad, hány éves a lányod. Ha tini, akkor ez az öltözzünk össze dolog csak neked poén, neki inkább ciki lesz.
2014. nov. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A nagyi varrónő, így elég sűrűn volt egyforma ruhánk, ami egy anyagból készült. Idén nyáron pl. volt maxi ruha, kockás ing, leggings-ből is volt egyforma szín, de ő ezt élvezte és én is. Nem éreztem cikinek egyáltalán. :)

4 éves a lányom, én 29.

2014. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

4 éves az enyém is én meg most töltöttem a 31-et:D

Most, hogy így mondjátok, mikor én csízmába viszem suliba, ő is a csízmát akarja felhúzni.:D Hajban teljesen eltérünk, mert ő neki a hosszabb tetszik én világ életemben rövidhajú voltam, de pl kajálásban mindig követ, azt eszi, amit én nagyrészt. Ez is olyan utánzós dolog lehet? Mostanában kezdte, amióta terhes vagyok:D Ruhában meg nem tud követni, mert nincs egyforma ruhánk és ő inkább rózsaszín hercegnő én meg jobbára a barnát szeretem meg a narancsot.

Lehet tényleg odaadom neki még karácsony előtt, még alszom rá egyet:D Köszi a válaszokat, tapasztalatokat:D

2014. nov. 24. 15:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Add oda Mikulásra!
2014. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont egyforma nincs, de van sok hasonló az 5 évesemmel. De altalaban véletlenül sikerül igy, vagy azert mert az ízlésem hasonló gyerekruhakban is. En észre sem veszem, főleg o szokott szólni, hogy anya ez olyan mint a tied, es tenyleg! Nagyon tetszenek neki a ruháim, mindig azt mondja ha majd kinovom akkor ugye neki adom? Jobban szereti a nagylanyos cuccokat mint pl a rózsaszín mesehosost, ezert is van sok hasonló.
2014. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyforma nem ,de olyan hogy egyforma mesehösös ruhadarabb az igen ,hello kittyis zoknim bugyim vanak voltak neki meg pizsije az .
2014. nov. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Enyém 3,5 éves, most kezdi érdekelni az öltözködés. Most divatos az a szőrös anyag, tudtam venni ilyen mellényt magamnak és neki is - én már hordom az enyémet, az övét a Mikulás hozza majd. Szerintem örülni fog neki, mert a enyémet is felvette a minap, és abban masírozott otthon :)
2014. nov. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!