Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Van valakinek esetleg 46/50-es...

Van valakinek esetleg 46/50-es babarugija? Le tudná mérni nekem pontosan a következő hosszokat?

Figyelt kérdés

Üdv, a fogadott bátyámnak most született meg hétfőn a kislánya, 49 centivel és 2,3 kilóval. 56-os ruhákkal, sőt, többségében 62-esekkel készültek, nincsenek abban a helyzetben, hogy most nekiálljanak 46-os ruhácskákat vásárolgatni. Viszont nagyon lóg minden ruhácska rajta. Azt találtam ki, karácsonyra varrok nekik valami nagyon cuki ruhát, plüssből. Anyagom van hozzá, de pontos méreteket sajnos nem tudok.


Szeretnék egy ülep-váll hosszt, egy ujjhosszt, egy lábhosszt, egy bőséget mellkasnál, fenéknél és a bokáknál illetve hónaljnál.


Nagyon köszi!



2014. dec. 3. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

50e van holnap lemèrem :-)

46os màr kicsi lenne neki, egyèbkènt lehet karàcsonyra az 50 is, kicsit hagyj majd rà a mèretekre.

2014. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2014. dec. 3. 22:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

mért nem próbálod lemérni a babát valahogy?

én vittem be 50es rucit a fiamnak, elég nagy baba lett 54cm, de a body ülepben jó volt de a rugi hosszban már nem, mert elég hosszúak voltak a lábai. vagy nem tudnád sunyiban lemérni?

2014. dec. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocsi a rugi nincs meg ugy tuikvisszaadtam, csak body van , nyari volt a fiam....az is jo?

De lehet tenyleg a babat lenne erdemes lemerni, mert nonek am rendesen, babam 37cmrel szuletett egy honap mulva 45 volt, a 40 rucikat amiket megvettem dobhatam is ki...

2014. dec. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sajnos 200 km-re tőlem született a kicsi, még csak fotón láttam. Az meg, ha megkérem, hogy mérjék le, nagyon feltűnő :( A body jó lesz, a lábhosszt majd kimatekozom valahogy. Az 56-os ruhákban nagyon lóg, kezén 2-3x fel van hajtva, a lába nem is látom, hol van :D tényleg rettenetesen picike baba, szerintem a legtöbb játékbabám nagyobb volt nála.

Köszi!

2014. dec. 4. 16:02
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

szia, 3. vagyok.

előkerestem neked egy bodyt meg rugit. ezek tényleg nagyon picik :)

[link]


[link]

2014. dec. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
esetleg ha küldesz priviben egy címet összeszedem a nagyon pici ruhákat és elküldöm. nem sok van, mivel nem kis babára számítottunk, csak ha kell akkor legyen. kb 3 rugi 3-4 body...
2014. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
jah de használtak, én is turiban vettem őket, kicsit bolyhosak, de szépek, többnyire a fehér is fehér :)
2014. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a mérést! Látom, volt segítséged a fotózásnál :)


Már volt, aki felajánlotta ugyanezt priviben, köszönöm, de nem élnék vele. Ez köztünk egyesség, nagyon nehezen fogadnak el ajándékot, pláne, ha annak valós értéke van - még akkor is, ha én esetleg jelképes összegért/ingyen jutnék hozzá.


Nagyon köszi még egyszer minden felajánlást, irtó rendesek vagytok, hogy így ismeretlenül is segítenétek rajtuk. Most nagyon pozitívan csalódtam :)

2014. dec. 4. 18:52
 10/10 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen :)
2014. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!