Vadonatúj Pediped cipőt, (egyáltalán nem használtak), mennyiért lehet szerintetek eladni? Új ára 15ezer körül van.

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
10 000- 12 000?
2015. jan. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kerestem sokhelyen a lányomra (originalst), 5000-ért vettem (kiscsizma), teljesen újat. Ennél többet csak akkor adtam volna érte, ha pont olyat akartam volna amúgy is. Ha csak pár ezer a különbség, akkor inkább választok újat, ami nekem a legjobban tetszik. Kiscipőt bentre újan rendeltem, mert amiket árultak nem tetszettek, azt is vedd figyelembe, hogy pl. a pediped.com-on vannak akciók sokszor, és úgy olcsóbb, mintha itthon venné az ember.
2015. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 5000-ért olx-en vettem, csak nem volt használva, a teljes árast rendeltem.
2015. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos tenyleg igy van, lehet hogy szerencséd van es kifogsz olyat, aki pont ilyet akar ebben a méretben, akkor a felénél többért is eladhatod. De a valószínűbb hogy inkább csak féláron.

En igy jártam egy gyonyoruszep d.d. Step csizmaval, fel évig árultam mindenhol, mire nagy nehezen megvettek féláron, de mar annak is örültem.

2015. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
új árátt nem fogod meg kapni,max a felét .
2015. jan. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!