Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik ovu tesztet használtak!...

Akik ovu tesztet használtak! Nektek mikor sikerült teherbe esni? Hanyadik hónap lett sikeres?

Figyelt kérdés
Nekünk ez volt az első ovu tesztes próbálkozós hónap, és ha jól értelmeztem 2.-án volt az Lh csúcs. Együtt is voltunk aznap meg másnap. Reménykedem...
2014. nov. 11. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 napig volt pozitív, a 3. napon voltunk együtt, másnap már negatívat mutatott, de a hőgörbe szerint akkor volt az ovu napja. Fiunk született.
2014. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek! :) Én vasárnapra nem várom és remélem sikerül. Első babánk lenne.
2014. nov. 11. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Jajj, azt nem írtam, hogy a 2. hónapra igazodtam ki a teszten. Előtte hőmérőztem csak, de az ovuteszt végülis bejött jobban.

Szorítok a babához!

2014. nov. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. nov. 12. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!