Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen cipőt ajánlanátok elsőnek?

Milyen cipőt ajánlanátok elsőnek?

Figyelt kérdés
Még kicsit korai,kisfiam 10 hós lesz,de már most gondolkodom,hogy milyen cipőt lenne érdemes majd venni,ha megtanul járni.Szerintem még nyáron is használjuk a babakocsit,akkor már sport babakocsit remélhetőleg :) Kérdes,hogy zárt nyári,vékony cipő vagy szandál legyen inkább?Bármelyik is lesz,játszótérre,homokózóba nem ezeket fogom ráadni,az ilyen alkalmakra milyen cipőcskét adjak rá?Játszósnak nem szeretnék több ezer forintos cipőt venni neki.
2015. jan. 20. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én akkor vettem akikor elkezdett lépegetni, kivettem a babakocsiból kicsit jött ment aztán visszatettem :)

Erre egy bokafogós, könnyen hajló nem merev talpú elephanten szandálja volt. Nem vettem külön homokozósat meg utcati meg akármilyet egy volt és kinőtte kb 3 hét alatt. Ha piszkos lett, letöröltem.

Nem azért kell drágát venni mert az anyukák ezt találják ki, hanem mert azokban van olyan minőség hogy valóban jó a lábnak. Abba teszi majd az első lépéseket, te is ha összehasonlítod, hogy egy kínai cipő és egy jó minőségű 3-szor annyiba kerülő között saját magadon mennyi különbséget érzel, akkor gondolom sejted mire gondolok.

Sajnos erre költeni kell.

Aztán mikor már stabilan megy úgy 1,5 évesen vidd el ortopédiára és megnézik, nincs-e valami gond. az enyémnek befelé dőlt a bokája, így a második szandál már salus supinált lett, viszont ez a befelé dőlés sokat javult.

Szóval vegyél egyet de az jó minőség legyen, hamar kinövi, ha meg piszkos lesz letörlöd. Tök mindegy hova mentek akkor is lehet piszkos nemcsak a homokozóba.

2015. jan. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja én szandált vettem, ha kicsit hűvösebb volt akkor zoknival adtam rá.
2015. jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Richter.
2015. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a Pediped originals nagyon bevált a járás tanulás időszakában, én puhatalpú-párti vagyok, ez a bokafogós fazon nem szimpatikus, józan paraszti ésszel semmi logikát nem látok benne, sőt, inkább akadályozza a járástanulást szerintem. Viszont minden jó gyerekcipő drága, főként, hogy egy szezont bír általában, szerintem is egy jót vegyél.
2015. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!